Çalışanların Haklarını Korumak Görevimiz

SAĞLIK-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sendika olarak çalışanların haklarını korumanın en önemli görevleri olduğunu, aynı zamanda ülkenin kalkınmasına katkı sunduklarını söyledi.

Haberler 28.12.2015, 13:14
Çalışanların Haklarını Korumak Görevimiz

GAZİANTEP, (DHA) - SAĞLIK-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sendika olarak çalışanların haklarını korumanın en önemli görevleri olduğunu, aynı zamanda ülkenin kalkınmasına katkı sunduklarını söyledi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sendikanın Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Şubesinin düzenlemiş olduğu ‘Öncü Medeniyet Güçlü Sendika’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Hastanenin toplantı salonunda düzenlenen konferansta konuşan Memiş, sendika olarak önemli sorumlulukları bulunduğunu söyledi. Ülkenin geleceğini inşa ve ihya etmenin de sorumlulukları arasında yer aldığını belirten Memiş, şöyle konuştu:

"Sendika olarak sorumluluklarımız olduğunu elbette biliyoruz. Bizim milletimize karşı sorumluluğumuz var. Bizim ülkemizin geleceğini inşa ve ihya etmek gibi önemli bir sorumluluğumuz var. Bizim çocuklarımızın geleceğini hazırlamak gibi önemli bir sorumluluğumuz var. Bizim dünya mazlumlarının sesi olmak gibi, sorunlarına el uzatmak, zalimin karşısında mazlumun yanında olmak, haklıyı haksıza karşı korumak gibi önemli bir görevimiz var. Bunun yanında da sendikacılık adına çalışanlarımızın haklarını aldanmayan ve aldatmayan sendikacılık adına korumak gibi önemli bir görevimiz var."

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@