Sedat Değer'den Milli Eğitim Müdürlerine Ziyaret

Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı Sedat DEĞER'den Milli Eğitim Müdürlerine ziyaret...

Sedat Değer 14.02.2018, 19:39
Sedat Değer'den Milli Eğitim Müdürlerine Ziyaret

DEĞER ziyaretlerle ilgili şu bilgileri paylaştı:

Muğla ilimiz için büyük bir şans olan Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin Ekinci beyi ziyaret ettim.Geldiği günden beri gerek çalışmaları ile gerekse yöneticiliği ile ilimizi daha da ileri götüren milli eğitim müdürümüze göstermiş olduğu samimi ve içten misafirperverliğinden dolayı derneğimiz adına çok teşekkür ederim.

Çok değerli ve idareciliği ile örnek olan Yatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Baykal Bey'i ziyaret ettim. Lider Eğitimci Yazarlar Derneğimiz adına göstermiş olduğu samimi ve içten misafirpervirliğinden dolayı teşekkür ederim.

Vizyon ve misyonu ile çok güzel çalışmalara imza atan ve her türlü güzel fikirleri destekleyen Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ŞEN Bey'i ziyaret ettim. Ziyaret esnasında bulunan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Şen bey olmak üzere Şube Müdürü Sayın Meral TAKEŞ hanım , Özel Büro Öğretmenleri Ferda Yılmaz hanım ile Mustafa İbiş beye Lider Eğitimci Yazarlar Derneğimiz adına çok teşekkür ederim.

Özellikle çok önemsediğim “Bayrağımın Altında Ne Var?” Projesi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunma fırsatı da buldum ki bu projenin ülkemizin tüm milli eğitim müdürlüklerine yayılması gerektiğini düşünüyorum. Proje kapsamında hazırlanan tüm materyallerin hediye edilmesi de ayrıca beni çok mutlu etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@