Samsun, Konya, Ankara, İstanbul Belediyelere 5.000 TL Maaşla Memur Alınacak

İl ilçe belediyelere yüksek maaşla memur alımları olacak. İlanları kaçırmak istemeyenler için ise güncel kadro listesini ve başvuru tarihlerini bir araya getirdik.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Belediye başkanlıklarının memur alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için 4 farklı şehir için duyurular bulunuyor. Samsun, Konya, Ankara ve İstanbul. Bu şehirlerde yapılacak memur alımlarının bazıları ilçe belediyelerine bazıları ise il belediye başkanlıklarına olacak.

BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI 5.000 TL MAAŞ FIRSATI

Kamu kurumlarınca yayımlanan duyurular arasında KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapacak olan belediye başkanlıkları da bulunuyor. Bu kapsamda duyuru yayımlayan belediyeler arasında; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı, Ankara Çankaya Belediye Başkanlığı ve İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı yer alıyor.

Samsun Belediye Memuru Alım İlanı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan memur alım ilanında erkek ve kadın adaylar arasından ayrı ayrı zabıta memuru alımı yapılacağı duyuruldu. İlanların çok büyük bir kısmı lisans bölümlerinden olacak. Ancak önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolarda bulunuyor. Başvurular 70 KPSS puan şartıyla yapılacak.

Ankara Belediye Memuru Alım İlanı

Ankara Çankaya Belediye Başkanlığı duyurusunda tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. Bir önceki ilanda olduğu gibi lisans ve önlisans bölümlerinden mezun adaylar arasından zabıta alımı yapılacak. İlanda bölüm şartı yer almakta. Ayrıca ilana başvuruların kabul edilmesi için adayların 75 KPSS puan şartını da sağlıyor olmaları gerekiyor.

İstanbul Belediye Memuru Alım İlanı

Kadıköy Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak memur alımları 4 farklı kadrdan olacak. Lisans düzeyinden yapılacak alımlar İnşaat Mühendisi ve Mimar kadrolarına olacak. Lisans düzeyi memur alımları 85 KPSS ile olacak. Önlisans mezunu adaylar için İnşaat Teknikeri ve Zabıta Memuru alınacak. Alımlar 75 ve 80 KPSS ile yapılacak.

Konya Belediye Memuru Alım İlanı 

Selçuklu Belediye Başkanlığı 15 memur alımı yapacağını duyurdu. Alımlar memur kadrosunda 13 personel ve memur kadrosuna 2 memur şeklinde olacak. 13 kişilik memur alımı 70 KPSS puan şartı ve Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İktisat ve İşletme bölümlerinin birinden mezun olmak, şartıyla yapılacak. 2 kişilik memur alımı ise 70 KPSS puan şartı ve Önlisans Muhasebe programından mezun olmak, şartıyla tamamlanacak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

Söz konusu personel alım ilanlarının tamamı için başvuru formu doldurulması gerekiyor. Başvuru formlarına ise belediyelerin resmi sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilanlar için diğer tüm ayrıntılar başvuru kılavuzlarında yer alıyor. Başvuru formu ile bilirkte kılavuzlara da erişim sağlanabilir.

HABERİ PAYLAŞ: