Yarım tonluk Mayra'nın inanılmaz değişimi

Bundan beş yıl önce, yeğeninin ölümüne neden olmakla suçlanan Mayra Rosales 362 kilo verdi. Yeğeninin üzerine düşerek ölümüne sebebiyet veren Mayra Rosales, 5 yıllık

Sağlık 04.05.2015, 00:23
Yarım tonluk Mayra'nın inanılmaz değişimi

Bundan beş yıl önce, yeğeninin ölümüne neden olmakla suçlanan Mayra Rosales 362 kilo verdi.

Yeğeninin üzerine düşerek ölümüne sebebiyet veren Mayra Rosales, 5 yıllık çaba sonucunda 379 kilo vermeyi başardı. Yarım ton ağırlıkla yaşayan en ağır kadın olarak rekorlar kitabına giren Mayra Rosales, inanılmaz şekilde zayıflamayı başardı.

Yerinden kalkmak bir yana kıpırdayamaz hale gelen Mayra Rosales, 2008 yılından bu yana önce tedaviye ardından da sıkı bir diyet ve spor programına alındı. 2008 yılında üzerine düştüğü iki yaşındaki yeğeninin ölümüne neden olan obez kadın, cinayet suçlamasıyla mahkemeye çıkartıldı. İki yaşındaki yeğeni Eliseo öldürmekle suçlanan kadın o tarihte yarım tonluk katil lakabıyla tanınıyordu. Dava sonucunda Mayra suçsuz bulunurken kardeşi Jamie, ölüme sebebiyet vermekten 15 yıl hapse mahkum oldu. 

91 Kiloya düştü

Mayra Rosales, bu talihsiz olaydan sonra zayıflamaya karar verdi. 5 yıllık çaba sonucunda tam 379 kilo vermeyi başardı. 91 kiloya kadar inen kadın, hedefinin daha da zayıflamak olduğunu söylüyor.

Kadınvekadın

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@