SES'ten Terör Saldırılarına Sessiz Tepki

ESKİŞEHİR'de Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) üyeleri, terör saldırılarını üniversite hastanesi giriş merdivenlerinde sessiz oturma eylemi yaparak protesto etti.

Sağlık 11.09.2015, 01:04
SES'ten Terör Saldırılarına Sessiz Tepki
Saadet YÖRÜKÇÜ/ESKİŞEHİR, (DHA) - ESKİŞEHİR'de Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) üyeleri, terör saldırılarını üniversite hastanesi giriş merdivenlerinde sessiz oturma eylemi yaparak protesto etti.

SES Şube Başkanı Yalçın Mutlu ile sendika üyeleri, öğle saatlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi Klinikler giriş merdivenlerinde toplandı. Terör saldırılarını protesto etmek amacıyla merdivenlerde bir süre sessiz oturma eylemi yapan sağlıkçılar adına basın açıklamasını SES Şube Başkanı Yalçın Mutlu yaptı. Mutlu şöyle dedi:

"Yeter artık, analar ağlamasın. Kınıyoruz. Terörü lanetliyoruz. Bu ülkede hiç kimse düşüncesi, dini, dini, ırkı ve mezhebi yüzünden ölmemeli. Bizler barış, huzur içerisinde laik, çağdaş, demokratik tam bağımsız bir ülke de yaşamak istiyoruz. Ölüm duymak değil, yurtta barış, dünya da barış istiyoruz."

SES Şube Başkanı Yalçın Mutlu'nun konuşmasının ardından sağlık çalışanları bir süre daha sessiz oturma eylemini sürdürdükten sonra dağıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@