Lazımlıklı Hasta Yatağı!

Devamlı yatmak zorunda kalan, yatalak ve felçli gibi hastaların en önemli sorunu bağımsız hareket edememeleridir. Hem hasta hem de refakatçilerin yaşadıkları bu sorunu en aza indirgemek ve daha kolay bir süreç meydana getirmek için birtakım medikal ürünler tasarlanmaktadır.

Sağlık 16.01.2020, 16:03
Lazımlıklı Hasta Yatağı!

Hasta yatakları olarak geliştirilen bu ürünler, kendi içlerinde birçok farklı özelliklere sahip olmakta ve hastaların ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilmektedir. Tamamen yatağa bağlı kalan hastaların tuvalet ihtiyaçları için geliştirilen lazımlıklı hasta yatağı, her defasında hastanın yatağından kalkmasına bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Hem hasta hem de refakatçisi için büyük kolaylık sağlayan bu yataklar, günlük tuvalet ihtiyacının sağlık ve hijyenik bir şekilde giderilmesi bakımından büyük önem taşımaktadır. Yaşam kalitesi artan hastaların kendilerini daha iyi hissetmesi de bu yataklar sayesinde mümkün olmaktadır.

Lazımlıklı Hasta Yatağının Özellikleri

Koku önleyici ve sızıntı giderici özellikleri sayesinde hastanın hijyenik koşullarda bakımını sağlayan lazımlıklı hasta yatakları, temizleme aparatlarıyla büyük kolaylık oluşturmaktadır. Anti Bakteriyel özelliğe sahip bu yatakların, hastanın tuvaletini yapmasının ardından dökmeye gerek kalmaksızın temizlenmesi mümkün olmaktadır. Lazımlığın yatağa takılması ve çıkarılması kolay bir sistem olmakta ve refakatçiler için de büyük rahatlık sağlamaktadır. Hastanın her ihtiyacında yataktan kalkması ve tekrar yatmasına bir çözüm olarak geliştirilen bu ürün, 2 yıl garanti kapsamına sahip olmaktadır. Bu süre zarfında yapımından kaynaklı ortaya çıkması muhtemel bir sorun karşısında kişiler mağdur edilmemekte ve tamir veya değişimi yapılmaktadır. Lazımlıklı model bir kiralık hasta yatağı ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Yatakları Neden Kullanılır?

Hastaların herhangi bir mikrop veya enfeksiyona maruz kalmamaları, tedavi sürecindeki en önemli hususlardan biridir. Tuvalet ihtiyacının sağlıklı bir şekilde giderilmesi ve hijyenik koşulların en üst seviyede olması, özellikle hasta kişiler için önemli olmaktadır. Hasta kişi yatağa bağlı ve hareket kabiliyeti kısıtlı biri olduğu takdirde ise bu hususa çok daha fazla özen gösterilmelidir. Yataktan kalkması çok zor olan veya mümkün olmayan kişilerin tuvalet ihtiyaçlarını sağlıklı ve konforlu bir şekilde gidermeleri için geliştirilen lazımlıklı hasta yatakları, hastanın yataktan kalkmasına gerek kalmadan günlük tuvalet ihtiyacı gidermesini sağlamaktadır. Bu sayede hem hasta hem de refakatçisi için büyük kolaylık olmakta ve hastanın hijyeni sağlanarak herhangi bir mikrobik faktöre maruz kalması engellenmektedir. Kendini daha temiz ve bağımsız hisseden hastalar, lazımlıklı hasta yatağı sayesinde daha konforlu bir tedavi süreci geçirmektedir. Tüm hasta karyolası modellerimizi https://www.hasta-yataklari.com web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@