Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon öncesinde işlemi gerçekleştirecek uzman kişi, cildin yapısına ve hassasiyetini uygun şekilde izlenecek yol hakkında bilgi vermelidir.

Sağlık 13.09.2020, 15:30
Lazer Epilasyon Fiyatları

Şişli lazer epilasyon fiyatları kıl yapısına, ten rengine, vücut tipine ve uygulanacak bölgeye göre farklılık göstermektedir. Lazer epilasyon işlemi, kişilerin isteği doğrultusunda koltuk altı, bikini bölgesi, kol, bacak, yüz, göbek bölgelerine uygulanır. Lazer epilasyon işlemi, tüm vücut olarak uygulamanın yanı sıra kişilerin özel isteğine göre gerçekleştirilebilir. Kişilerin vücut yapısına, tüylerin türlerine göre 6-7 seans gibi kısa süre içerisinde istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür.

Lazer epilasyon işlemi, kişilerin konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerinden kurtulmasını sağlamaktadır. İnsanların doğasında bulunan bu tüyler, kötü ve estetik olmayan bir görünümün oluşmasını sağlar. İstenmeyen tüylerin oluşturduğu bu kötü görüntüden tamamen kurtulmak için tercih edilen lazer epilasyon işlemi, son yıllarda birçok kişinin tercih ettiği yöntemler arasındadır.

Jilet yöntemi, tüylerin kısa süre içerisinde daha kalın çıkmasına sebep olmaktadır. Ağda tarzı yöntemler ise hem çok uğraştırıcı hem de ağrılı bir yöntemdir. Kâğıthane lazer epilasyon uygun fiyatlara kısa süre içerisinde tüylerden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

Levent Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanmaz?

Levent lazer epilasyon özel durumu ve hastalığı bulunmayan kişilere rahatlıkla uygulanır. Ancak hamilelik veya hamilelik şüphesi bulunanlar, hormon bozukluğu bulunan kişiler, cilt kanseri ve cildinde devamlı yara bulunan kişilerin epilasyon yöntemini kullanması tavsiye edilmez. Bunun yanı sıra tüy yapısı ince ve sarı olan kişiler içinde lazer epilasyon yöntemi uygun değildir. Lazer epilasyon yönteminin vücut üzerinde kanıtlanmış herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Ancak 17 yaşın altındaki kişilerin de lazer epilasyon işlemi yaptırması tavsiye edilmemektedir. Ayrıca lazer epilasyon işlemi uygulaması sonrasında işlem uygulanan bölgenin güneşe uğraması durumlarında da lazer epilasyon işleminin ertelenmesi daha faydalı olacaktır. Şişli lazer epilasyon yöntemi hakkında detaylı bilgi için güzellik ve estetik merkezimize gelerek uzman kişilerden detaylı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şişli Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Şişli lazer epilasyon işlemi esnasında kılın köklerine lazer ışığı verilir. Lazer epilasyon işlemi ile kıl kökleri yakılırken deriye de ısı verilir. Bu nedenle epilasyon esnasında vücutta acı oluşabilir. Ancak epilasyon öncesinde tavsiye edilen kremler sayesinde bu acının hissedilmemesi sağlanır. Lazer epilasyon esnasında dikkat edilmesi gereken husus, epilasyon işlemini gerçekleştirecek kişinin uzman ve işinde profesyonel olması gerekmektedir. İşinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmeyen lazer epilasyon işlemi esnasında vücutta yanıklar oluşabilir. Bu yanıklar dışında lazer epilasyon işleminin vücuda herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kâğıthane lazer epilasyon işlemi uzman ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Kâğıthane Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakımı

Kâğıthane lazer epilasyon işlemi son teknolojik cihazlar kullanılarak kişilerin ten rengine uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Lazer epilasyonda seans sayısı, kişilerin ten ve tüy yapısına göre farklılık gösterir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen lazer epilasyon sonrasında cilt bakımı ve diğer önlemler oldukça önemli hususlardır.

Lazer epilasyon öncesinde işlemi gerçekleştirecek uzman kişi, cildin yapısına ve hassasiyetini uygun şekilde izlenecek yol hakkında bilgi vermelidir. Sonrasında cildin yapısına bağlı olarak kızarıklık-şişlikler meydana gelebilir. Bu durumu önlemek için lazer epilasyon uzmanı tarafından belirlenen kremlerin ve losyonların kullanılması gerekir. Lazer epilasyon sonrasında sıcak su ile duş almaktan, cilde kese yapmaktan ve güneşten uzak durulmalıdır. Şişli lazer epilasyon işleminin temiz ve epilasyon işlemine uygun şekilde sağlıklı koşullarda gerçekleştirilmesi gerekir.

Şişli Lazer Epilasyon Kimlere Yapılabilir?

Şişli lazer epilasyon işlemi, tüm vücut tiplerine uygun şekilde cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Tüm vücut tipine, kıl türüne uygun şekilde medikal cihazlar bulunmaktadır. Levent lazer epilasyon işlemi, kısa süre içerisinde istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilecek en etkili yöntemdir.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@