Resmi Gazete yayımlandı mı? Kabine mi değişecek? Durmuş Yılmaz bu geceye işaret etti!

İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, "Ben, sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece saat 12:00’den sonra teyakkuza davet ediyorum. Resmi Gazete’yi takip etmenizi tavsiye ediyorum" dedi. Yılmaz'ın bu açıklaması olası kabine değişikliğini akıllara getirirken, Resmi Gazete'ye de erişim sorunu yaşanmaya başlandı.

Gündem 20.11.2021 - 00:35 20.11.2021 - 00:37 Mustafa Çokyaşar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ben faizi savunanla beraber olmam, olamam ” açıklamasının ardından gözler olası bir kabine değişikliğine çevrildi. Merkez Bankası'nın eski başkanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz da bu gece yayımlanacak Resmi Gazete'yi takip etmek gerektiğine dikkat çekti.

Yılmaz, Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; 

"Ben, sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece saat 12:00’den sonra teyakkuza davet ediyorum. Resmi Gazete’yi takip etmenizi tavsiye ediyorum; bu gece bir şey olabilir, olduğu zaman da Türk lirasının üzerine nasıl daha fazla bir sıkıntının geleceğini görürsünüz. 12:00’den sonra Resmi Gazeteyi takip edin diyorum.” 

durmuş yılmaz resmi gazete

Durmuş Yılmaz'ın açıklamasının ardından da herkes Resmi Gazete'nin yayımlanmasını beklemeye başladı. Ancak yoğunluk nedeniyle Resmi Gazete'ye erişim imkansızlaştı. Sayfaya girenlerin karşısında "Hizmet kullanılamıyor" ifadesi çıktı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@