QNB Finansbank’da promosyon yarışına katıldı! Asgari ücret kadar emeklilere ödeme yapılacak

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank'da son günlerde artan promosyon rekabetine katıldı. QNB Finansbank’da promosyon yarışına katıldı! Asgari ücret kadar emeklilere ödeme yapılacak

QNB Finansbank’da promosyon yarışına katıldı! Asgari ücret kadar emeklilere ödeme yapılacak

QNB Finansbank’da promosyon yarışına katıldı! Asgari ücret kadar emeklilere ödeme yapılacak - Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank'da son günlerde artan promosyon rekabetine katıldı. Temmuz ayında tüm çalışan ve emekli sınıflarına yapılan zam ile birlikte emekli aylıkları da en az 3 bin 500 TL seviyelerine kadar çekilmişti. Bu süreçte emeklilere aylıklarını bankalar kendilerinden almaları durumunda ise 3 yıl için belirli ödemeler yapıyor.

Temmuz ayında emekli aylıklarının artması ile birlikte ek promosyon ödemelerinde de artışa gidildi. Buna göre ise birçok banka promosyonlarda rakamları 7 bin 500 TL'ye kadar yükseltirken rakamların her geçen gün daha da yükseldiği söyleniyor. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise QNB Finansbank'dan da promosyon kampanyasında güncelleme geldi. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

QNB FİNANSBANK GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

QNB Finansbank'da promosyon yarışına katıldı! Asgari ücret kadar emeklilere ödeme yapılacak

QNB Finansbank son dönemde yaptığı açıklamalar ile birlikte emekli promosyonlarında artışa gitti. Vatandaşlardan gelen yoğun talepler sonrasında promosyon rakamlarını yükselten bankalar arasında yer alan QNB Finansbank'da emeklilere verilecek promosyon rakamları 5 bin TL'ye kadar çıktı.

Asgari ücret kadar bankaların emekli promosyon ödemeleri yapması vatandaşları mest etti. QNB Finansbank son yaptığı duyuru ile birlikte emeklilere aylıklarını 3 yıllığına bankalarına taşıması durumunda 5 bin TL nakit ödemelerin hesaplarına yatırılacağını açıkladı. Bu sayede QNB Finansbank'da başlayan promosyon yarışına resmen katıldı denilebilir.

QNB Finansbank emekli promosyonu ile ilgili şu ifadelere yer verdi.

"Emeklilere şubeye gelmeden 5.000 TL’ye varan promosyon fırsatı. Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 5.000 TL’ye kadar promosyon kazanma, ayda iki kere diğer banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme, bireysel internet bankacılığından ücretsiz EFT/TL havale gibi birçok avantajdan yararlanın."