QNB Finansbank son bombasını patlattı! Daha uygun faizli kredi başka bankada yok!

QNB Finansbank, ilk müşterilerine yüzde 1,34'ten başlayan faiz oranıyla kredi vereceğini duyurarak, en uygun ihtiyaç kredisi veren banka oldu.

Finans 14.10.2021 - 23:34 14.10.2021 - 23:34

Döviz kuru her geçen gün yükselirken alım gücü giderek düşen vatandaşlar, bankaların kredi kampanyalarını araştırıyor. Ev, araba almak ya da acil nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar, "Hangi banka ne kadar faizle kredi veriyor?", "En uygun faizli bankalar hangileri?" gibi soruların yanıtlarını sık sık arama motorlarında sorgulatıyor. Gerek Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları gerekse özel bankalar da vatandaşlara uygun faizli kredi kampanyaları hazırlıyor. Bu noktada vatandaşlara son müjde QNB Finansbank'tan geldi. 

QNB Finansbank, 'Tanışma Kredisi' kampanyası başlatarak, yeni müşterilerine aylık yüzde 1,34'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı tanıdığını bildirdi. Banka'dan yapılan açıklamada, hangi banka müşterisi olursa olsun QNB Finansbank müşterisi olan herkese ilk ihtiyaç kredisini bu faiz oranıyla çekebileceği belirtildi.

finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası

QNB Finansbank ayrıca müşterilerine konut kredilerinde %1,48, taşıt kredilerinde ise %1,79 faiz oranlarıyla geri ödeme olanağı tanıyor.