QNB ATM'sinden 8.500 TL Kredinizi Hemen Çekin! Başvurana 316 TL'yle Ödeme Fırsatı

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için QNB Finansbank 8.500 TL kredi aylık 316 TL taksitle veriyor. Kredi başvurusu sonrası ise kredi QNB Finansbank ATM'sinden çekilebiliyor.

QNB ATM'sinden 8.500 TL Kredinizi Hemen Çekin! Başvurana 316 TL'yle Ödeme Fırsatı

QNB Finansbank 2021 Ağustos dönemi ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere düşük faiz olanağı sunuluyor. Geri ödeme sürecinde müşterilerin kendi gelir durumlarına göre farklı ödeme planları oluşturmasına izin veren banka ayrıca krediyi ATM'den çekim imkanı sunuyor.

BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ağustos ayı başında ihtiyaç kredisi kullanacaklar için en düşük maliyet oranı QNB Finansbank'ta yer alıyor. Banka müşterilerine yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi olanağı sağlıyor. Kredi kullanımlarında kredi puan şartı uygulayan banka düşük kredi puanı olanlara yüksek faiz, yüksek kredi puanı olanlara ise düşük faiz olanakları sağlıyor.

Bankanın kredi kullanım şartını sağlayanlar ilan edilen düşük faiz oranından yararlanabiliyor. Ancak kredi puanı kötü olanlar daha yüksek maliyetlerle kredi kullanabilecekler.

QNB Finansbank'ın özel şartlarla sunduğu kredi olanağının dışında diğer bankaların faiz oranları ise daha yüksek maliyette bulunyor. Ancak düşük faizli kredi kullanacaklar için çok yüksek kredi puanına sahip olmak gerek. Bunun anlamı çok güvenilir seviyede yer alan müşteriler özel bankalarda kredi şartsız kredi kullanabilecekler.

Genel bilgilerin ardından diğer kamu ve özel bankaların sunduğu faiz oranlarını sizlerle paylaşıyoruz.

CEPTETEB müşterilerine aylık yüzde 1.45 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacağını açıklad. Banka, QNB Finansbank'ta olduğu gibi özel koşul uyguladığını ve kredi puanı yüksek olanların bu faiz oranından yararlabileceğin i duyurdu. Özel şart olmadan en düşük faiz oranları ise devlet bankalarında bulunuyor. Vakıfbank ek koşul olmadan tüm müşterileri için yüzde 1.51 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ziraat bankası'nda bu oran yüzde 1.54 olarak duyuruldu. İNG Bank ise özel koşul ile yüzde 1.54 faizle kredi sağlıyor. Halkbank'ın Ağustos 2021 ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.61, İş Bankası'nın ise yüzde 1.65 olarak duyuruldu. Kredi kullanacaklar için ise Akbank yüzde 1.72 faizle kredi sağlayacak.

8.500 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

kredi-1

QNB Finansbank'ın açıkladığı şartları sağlayanlar, 8.500 TL kredi kullanmak istediklerinde banka aylık yüzde 1.39 faiz uyguluyor. Kredi geri ödemesi 316 TL taksitle yapılıyor. 8.500 TL kredi 3 yıl sonunda ise 11.419 TL olarak geri ödeniyor.