Ülkücü İsim Cumhurbaşkanlığı Yarışında Erdoğan'ın Rakibi Olacak! İşte O İsim!

Cumhurbaşkanlığı seçiminde yarışacak ve eğer Cumhurbaşkanı Erdoğan yeniden seçilmek için aday olursa ilk rakibinin kim olduğu belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçiminde karşısında olan ilk rakip Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan olacağı açıklandı.

Politika 24.01.2020, 08:35
Ülkücü İsim Cumhurbaşkanlığı Yarışında Erdoğan'ın Rakibi Olacak! İşte O İsim!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olması durumunda rakiplerinin kim olacağı belirginleşmeye başladı.

"Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Erdoğan'ın muhtemel rakipleri kimler olabilir?" sorusuna cevap eren Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, "Seçimler eğer zamanında yapılacaksa şu an muhtemel rakiplerinden birisiyle konuşuyorsunuz. Onu söyleyebilirim" diyerek herkesi şaşırtarak, "Türkiye'de nüfusun önemli bir kısmı genç nüfustan oluşuyor. Türk halkının büyük bir kısmı milliyetçi duygularla yoğrulmuş. Dünyada iki önemli rüzgar var. Bir: Genç liderleri dünya artık iş başına getiriyor. İnsanlar artık koşturan, koşan, çalışan, dünyayı okuyabilen genç lider isitiyor. İkincisi: Artık milliyetçi, vatanını milletini seven liderlere ihtiyaç var." ifadelerini kullandı.

Sinan Oğan açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"O sebeple bu şartları kendisinde gören bir siyasetçi olarak Türkiye'yi yönetme sevdasında olan bir siyasetçi olarak elbette ki bu hakkı kendimizde görüyoruz. Bununla ilgili çalışmamızı sürdürüyoruz. Ve inşallah günü zamanı geldiğinde de bunu hep beraber göreceğiz. Arkamda Türk milleti ve Türk milliyetçileri."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@