Selçuk Sarıyar: Her Şeye Rağmen Mücadele Ediyoruz!

Selçuk Sarıyar, Daktilo1984 ile yapılan online yayında İlkan Dalkuç’un sorularını yanıtladı.

Politika 04.09.2020, 01:18
Selçuk Sarıyar: Her Şeye Rağmen Mücadele Ediyoruz!

Selçuk Sarıyar, Daktilo1984 ile yapılan online yayında İlkan Dalkuç’un sorularını yanıtladı. İlkan Dalkuç’un “Medyada İstanbul’un hep kötü yanları gösteriliyor, siz İstanbul’da neler yapıyorsunuz?” sorusuna karşılık olarak Sarıyar; “25 yıl sonra böyle büyük bir yapıyı yönetmeye başladığınızda mutlaka sorunlar oluyor, biz hepsini tahmin etmiştik. Fakat iktidarın halka yapılan hizmetleri engellemeye bu kadar açık şekilde uğraşacağını düşünmüyorduk. Biz İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde göreve geldiğimizde itibaren bunlarla da uğraşıyoruz, her şeye rağmen mücadele ediyoruz” demiştir.

Yalnızca pandemi döneminde yapılan çalışmalarla bile önümüzdeki dönemde oluşabilecek birçok selin önüne geçtiklerini vurgulayan Sarıyar, İSKİ için çok büyük yatırımlar yaptıklarını dile getirmiştir. Geçtiğimiz 25 yıllık dönemde İstanbul’a sadece makyaj yapıldığını yayında izleyicilere deklare etmiştir. Kadıköy, Zeytinburnu, Bakırköy gibi denize kıyısı olan ilçelerde hala arıtılmamış suların denize döküldüğünü, bir sene içerisinde tüm altyapının yeniden düzenlendiğini ifade etmiştir.

Selçuk Sarıyar Hakkında

İstanbul Belediye Başkanlığı Meclis Üyesi görevini yürüten Selçuk Sarıyar aynı zamanda Beşiktaş Belediyesi meclis üyesidir. Bunların yanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Sekreterliği görevini yürütmektedir.

Bir dönem CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini de yapmış olan Selçuk Sarıyar, 2012 yılında ‘Genç Türk Liderler’ programına seçilmiş ve Avrupa’nın neredeyse tüm ülkelerinde gençlik ve kültürel değişim projelerinde yer almıştır. Yerel yönetimler, uluslararası ilişkiler alanında çalışmalar yürütmekle birlikte gençlik, kültürel değişim projeleri konusunda uzmandır.

Birçok yerel yönetim, üniversite, STK ve özel sektör kuruluşuna danışmanlık yapan Selçuk Sarıyar eğitim danışmanlık alanında kurduğu firmasıyla iş hayatına devam etmektedir.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@