Özgür Özel: O taşeron esas iş veren sensin

Nursima KESKİN / ANKARA, () - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kaset komplosunu FETÖ üyelerinin yaptığı iddiasına "Ben zaten biliyorum onların yaptığını ama o taşeron. Esas iş veren sensin" dedi. CHP Grup Başkanvekili Özgür...

Haberler 03.08.2016, 18:25
Özgür Özel: O taşeron esas iş veren sensin

Nursima KESKİN / ANKARA, () - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kaset komplosunu FETÖ üyelerinin yaptığı iddiasına "Ben zaten biliyorum onların yaptığını ama o taşeron. Esas iş veren sensin" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de yaptığı basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Özgür Özel, İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek olan mitinge CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılmayacağını ancak CHP'den bir grupbaşkanvekili, milletvekillerinin katılacağını, partililerin Türk bayraklarıyla miting alanında olacağını bildirdi. Özgür Özel, kaset komplosuyla ilgili yapılan gözaltılara ilişkin şunları söyledi: "Kaset komplosu ile ilgili iktidar partisinin 3 maymunu oynaması şu durumdayız: Uludere'yi Fetullahçılar yaptı, Hrant Dink'i onlar vurdu, Rus uçağını düşüren pilot paralelci. Türkiye'nin içeride- dışarıda AKP döneminde yüzünü kızartan ne varsa onlarla hesaplaşıyorlar kendi sorumluluklarını almadan kandırılmışız diyorlar. Deniz Baykal' a kurulan kumpas meselesi bundan da aklanıverelim m diyorlar. Bu soruşturmayı bu olaylar yaşandıktan 1 gün sonra başlatıp suçluları yargı önüne çıkarsaydınız o işle bağlantınız yoktu. Ama bu bir suçun itirafı niteliğindedir. 'Ne özeli be kardeşim genel genel' diye bir seçimi geçireceksiniz. 15 Temmuz'dan sonra cemaat suçu. Ben zaten biliyorum. ama o taşeron. Esas iş veren sensin" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@