Erdoğan: Sağdan soldan ikircikli tavırlarla parantez içi kınamalar yapmasınlar (1)

Nursima KESKİN/ANKARA, () - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde, Meclis'in bombalanan bölümlerinde incelemelerde bulunmak üzere gittiği TBMM'de konuştu. Erdoğan, "İkinci bir talimata kadar sakın meydanları boş...

Haberler 22.07.2016, 22:11
Erdoğan: Sağdan soldan ikircikli tavırlarla parantez içi kınamalar yapmasınlar (1)

Nursima KESKİN/ANKARA, () - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde, Meclis'in bombalanan bölümlerinde incelemelerde bulunmak üzere gittiği TBMM'de konuştu. Erdoğan, "İkinci bir talimata kadar sakın meydanları boş bırakmayın. Sağdan soldan ikircikli tavırlarla parantez içi kınamalar yapmasınlar. Silahlı kuvvetlerimizin bu adilere, alçaklara, yamyamlara aldanmayan personeline teşekkür ediyorum. Finans sektörüne de sesleniyorum; lütfen faizlerinizi düşürün. Biraz az kazanın" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM ziyaretinde, "Bunlar bu milletin vermiş olduğu vergiler ile elde ettikleri silahı tüm uçakları, helikopterleri, ağır silahları ile millete karşı kullanacak kadar alçak, namussuz, haindirler. İkinci bir talimata kadar sakın meydanları boş bırakmayın. Sağdan soldan ikircikli tavırlarla parantez içi kınamalar yapmasınlar. Dışişlerimiz vasıtasıyla tüm dünyaya bu tablonun videolarını göndereceğiz. Silahlı kuvvetlerimizin bu adilere, alçaklara, yamyamlara aldanmayan personeline teşekkür ediyorum. OHAL çıktı da millet marketlere mi koştu, tam aksi meydanlara mı koştu. Burası önemli. Çünkü bu OHAL, demokratikleşme sürecimizin hızlandırılmasını teminat altına alma adımıdır. Finans sektörüne de sesleniyorum; lütfen faizlerinizi düşürün. Biraz az kazanın. Bazı ürünlerin satılmasında yüksek fiyat uygulamasına girenlere sesleniyorum; eğer böyle bir yanlış teşebbüsün içinde olanlar olursa bilsinler ki; bunların tepesine de devletimiz, hükümetimiz biner" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@