Peugeot, Citroen, Opel ve DS Otomobil Alacaklara PSA Finans’tan Düşük Faizler! En Uygun Krediyle Hayalinizdeki Araca Kavuşun!

PSA Finans tarafından yüzde 0 faiz oranları ile Peugeot, Citroen, Opel ve DS otomobillerde geçerli cazip kampanyalar devam ediyor…

Peugeot, Citroen, Opel ve DS Otomobil Alacaklara PSA Finans’tan Düşük Faizler! En Uygun Krediyle Hayalinizdeki Araca Kavuşun!

Otomobil fiyatlarında ÖTV matrah düzenlemesi ve kurun yeniden toparlanması ile Ocak ayına özel gelen indirim kampanyaları sayesinde indirimler başladı. Türkiye’de sevilen ve sıkça tercih edilen pek çok otomobil markası ile anlaşmalı PSA Finans ise yüzde 0 faiz oranları ile kredi desteği sağlamaya devam ediyor.

Otomobil fiyatlarının artmasının ardından bir süre otomobil hayallerini ertelemek zorunda kalan vatandaşlar, PSA Finans ile kolay ödeme seçeneklerine sahip kredi desteğinden yararlanarak uygun fiyatlarla araç satın alabilecek.

Peugeot 2008 Kampanyası

Peugeot SUV 2008 modellerinde geçerli olmak üzere PSA Finans tarafından cazip kampanyalar sunulmaya devam ediyor. Yeni düzenleme sonrasında düşen fiyatların ardından gelen PSA Finans güvencesiyle krediler sayesinde otomobil satın almak isteyenler düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile araç sahibi olacaklar.

Peugeot SUV 2008 modellerinde geçerli 80 bin TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranları ile finansman kampanyası başlatıldı. Ayrıca yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile Peugeot markasının sevilen Rifter modellerinde geçerli olmak üzere 100.000 TL kredi, 12 ay vade seçenekleriyle avantajlar sunulmaya devam ediyor.

Opel Faizsiz Kredi Kampanyası

PSA Finans’a özel Opel otomobillerde cazip finansman seçenekleri sunuluyor. Özellikle son dönemde artan otomobil fiyatlarına karşı en uygun taşıt kredisi seçeneklerini sunan PSA Finans sayesinde, Opel Mokka araçlarda 75 bin TL kredi, 12 ay vade seçenekleri ve yüzde 0 faiz oranları uygulanmaktadır. Ayrıca Opel’in sevilen Crossland modellerinde ise 2022 My Opel Crossland’e özel 60 bin TL, 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile finansman sağlanacak.

Citroen Berlingo Kampanyası

Sadece PSA Finans’a özel Citroen kampanyası sayesinde vatandaşların hayalini kurduğu araca kolayca sahip olması sağlanacak. 2022 model Citroen Berlingo araçlarda geçerli olmak üzere 40.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile finansman seçenekleri sunulmaktadır.