Passolig kart yenileme ücretlerine rekor zam: Fenerbahçe 129 TL, Beşiktaş 99 TL, Galatasaray 97 TL, Trabzonspor 83 TL oldu!

Bugün gündeme düşen son dakika gelişmesine göre vatandaşların spor müsabakalarını takip edebilmek amacıyla stadyuma girmek için kullandıkları Passolig kartlarına zam geldi. Kartlar her sene yenilenirken bu sene ki yenileme ücretine ise rekor zam yapıldı.

Passolig kart yenileme ücretlerine rekor zam: Fenerbahçe 129 TL, Beşiktaş 99 TL, Galatasaray 97 TL, Trabzonspor 83 TL oldu!

Passolig kart yenileme ücretlerine rekor zam: Fenerbahçe 129 TL, Beşiktaş 99 TL, Galatasaray 97 TL, Trabzonspor 83 TL oldu! Bugün gündeme düşen son dakika gelişmesine göre vatandaşların spor müsabakalarını takip edebilmek amacıyla stadyuma girmek için kullandıkları Passolig kartlarına zam geldi. Kartlar her sene yenilenirken bu sene ki yenileme ücretine ise rekor zam yapıldı. Kulüplerin gelir elde ettiği diğer yöntemlerden birisi olan Passolig ile birlikte artık stadyumda yapılan yanlış hareket ve eylemler kısa bir süre içerisinde tespit edilebiliyor.

Demirören'in başkanlığında başlayan Passolig sistemi halen kullanıma devam ederken şimdilerde ise her sene kart ücretlerine gelen yenileme zamları bu sene de gerçekleştirildi. Yeni fiyatlar kulüpler tarafından iletilirken en yüksek zammı ise Fenerbahçe Spor Kulübü yaptı. Gelen zamlar sonrasında ise vatandaşlar yeni fiyatların ne kadar olduğunu merak ediyor. İşte Passolig kart yenileme ücretleri..

Passolig Kart Yenileme Ücretleri (2022 Güncel Fiyatlar)

Passolig tarafından sisteme verilen yeni yenileme ücretleri ile birlikte fiyatlar resmi olarak açıklandı. Buna göre ise;

  • Fenerbahçe 129 TL
  • Beşiktaş 99 TL
  • Galatasaray 97 TL
  • Ankaragücü 92 TL
  • Trabzonspor 83 TL olarak yeni fiyatlarını açıkladı.

Diğer İstanbul ve Anadolu takımları için ise bu rakam sabit olarak 70 TL'de tutuldu. Gelen bu haber sonrasında ise vatandaşların tepkileri sürerken bu rakamlar ise şimdiden sosyal medyanın gündemine oturdu.

Passolig Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Hemen Passolig web sayfasına girip, E-Bilet Kullanım Süresini uzat butonuna tıklayın; TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu giriniz. 2. Bilet Kullanım Süresi'ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartınızı seçin.

Buradan çıkacak yenileme ücretini ödeyerek kartınızı istediğiniz süreyle uzatabilirsiniz. Bir yenileme ücreti ile 1 yıl uzatabilirsiniz.