Yüksek Maaşla Personel Alımı! Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü ve Gençlik Çalışanı Alacak

Türk Kızılayı yayımladığı duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Özel başvuru şartları ve yüksek maaşla yapılacak personel alımlarında Çağrı Merkezi Operatörü Gençlik ve Çalışanı pozisyonları yer alıyor. İşte personel alımlarına tüm detaylar.

Yüksek Maaşla Personel Alımı! Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü ve Gençlik Çalışanı Alacak

Türk Kızılayı Nisan ayının ikinci yarısında kadrosuna katacağı personel pozisyonlarını açıkladı. Kızılay sağlık kadroları dışında ayrıca kurumun farklı illerde yer alan birimlerine yapacağı çeşitli pozisyonlar bulunuyor. Bu kadrolar arasından iki tanesi de Çağrı Merkezi Operatörü ve Gençlik Çalışanı kadroları. Bu iki kadroya yapılacak alımlara ilişkin tüm ayrıntılar ise şu şekilde;

KIZILAY'DAN İKİ KADRODA PERSONEL ALIMI

Kızılay tarafından yayımlanan ilanda Çağrı Merkezi Operatörü pozisyonuna yapılacak personel alımlarının Gaziantep'te olacak. Adayların ya bu şehirde yaşamaları yada bu şehirde ikame edebilecek durumda olmaları isteniyor. 

Gençlik çalışanı kadrosuna yapılacak personel alımları iseMardin, Kahramanmaraş, İskenderun şehirlerinde olacak. Bu şehirler için de ikamet ediyor olmak yada edebilecek durumda olmak şartı bulunuyor. 

Çağrı Merkezi Operatörü pozisyonunda çalışacak adayların görevi, çağrı merkezine gelen çağrıları standart ve prosedürlere uygun olarak cevaplamak olacak. Gençlik Çalışanı kadrosu açıklanan görev tanımı ise 4-18 yaş arasındaki çocuk ve gönüllüler ile etkinlikler/faaliyetler yapılması olarak açıklandı. 

ÇAĞRI MERKEZİ POZİSYONUNA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Çağrı Merkezi Operatörü kadrosu için başvuru yapacak adayların başvurularının onaylanması için Türk Kızılayı'nın talep ettiği koşullar var. Bu koşulların bazıları genel başvuru statüsünde bazıları ise özel koşullardan oluşmakta.

Yayımlanan ilana göre adayların genel olarak; lisans mezunu olması tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi olması, MS Office programlarını kullanabilmesi, ekip çalışmasına yatkın olması, iletişim yetkinliğinin güçlü olması, iş takini ve sonuçlarındırılması konusunda başarılı olması, sabırlı olması erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması şartları var. 

Çağrı Merkezi Operatörü için belirleyici başvuru şartı ise adayların Yabancı Dil Arapça bilmeleri. Kurum okuma, yazma ve konuşma alanında çok iyi derecede Arapça bilenlerin işe alınacağını duyurdu. 

GENÇLİK ÇALIŞANI KADROSU İÇİN KOŞULLAR

Türk Kızılayı'nın kadrosunda yer alan diğer bir meslek grubu ise Gençlik Çalışanı. Bu pozisyon için adayların öğrenim şartları ile mesleki koşulları sağlamaları gerekiyor.

Öğrenim şartı; İlana başvuruda bulunacak adayların Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, Eğitim Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. Mesleki koşullarda ise adayların Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olmaları isteniyor. 

Adayların sağlamaları gereken diğer koşullar ise iyi seviyede Arapça konuşabilen, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan olarak açıklandı. 

Kızılay ve Diğer Kurumların İlanlarını Yakından Takip Etmek için

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı personel alım ilanına başvurular Türk Kızılay Kariyeri sitesinden yapılacak. Kurum adayların başvurularını elektronik ortamda alıyor. İlk kriterleri sağlayan adaylar ise sözlü mülakata çağrılıyorlar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@