Yeşilay 67 Farklı Kadroda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı! Kadro Kadro Liste

Türkiye Yeşilay Cemiyeti yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı illerde toplam 67 farklı pozisyonda personel alımı yapacak olan kurumun ilanına başvuru yapmak isteyen, iş arayan vatandaşlar için ilana dair tüm ayrıntıları paylaşıyoruz. 

Yeşilay 67 Farklı Kadroda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı! Kadro Kadro Liste

Özel sektörde kategorisinde yayımlanan iş ilanları arasında Türkiye Yeşilay Cemiyeti duyuruları da bulunuyor. Kurum anlaşmalı olduğu özel bir kariyer sitesi üzerinden personel alımları için duyurular yayımladı. 

67 KADRODA PERSONEL ALIMI YAPACAK

Yeşilay tarafından yayımlanan iş ilanları, cemiyetin tüm Türkiye geneli faaliyet gösterdiği çok sayıda şehirde geçerli. Yönetim kadrolarından, hizmet kadrolarına, sağlık personeli kadrolarından işçi pozisyonlarına personel alımı yapacağını ilan eden Yeşilay, adayların her kadro için ayrı ayrı bildirdikleri şartları sağlamalarını istiyor. 

Açık Kadrolar

İş arayan adaylar için Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından ilan edilen açık kadroları tek tek derledik. Kurumun anlaşmalı kariyer sitesinden ilan ettiği ve halen online başvuru aldığı açık pozisyonları, güncel iş ilanlarına dair liste şöyle. 

Şube Personeli, Halkla İlişkiler Uzmanı, Sosyal Hizmetler Uzmanı, Klinik Psikolog, Halkla İlişkiler Uzmanı, Kıdemli İşe Alım uzmanı, Bağış ve Sponsorluk Bölümü Müdür Yarımcısı, CRM Uzmanı, Rehabilitasyon Merkezi Müdürü, Kıdemli Network Uzmanı, Bilgi Güvenliği Kıdemli Uzmanı, Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcısı, Eğitim Müdür Yardımcısı.

İlan edilen 67 iş ilanın çok önemli bir bölümü Sosyal Hizmetler Uzmanı, Klinik Psikolog kadrolarında yapılacak. Çok sayıda şehir için bu iki kadroda personel istihdamı yapılacağı açıklandı. 

ŞUBE PERSONELİ ALIM İLANI

Yeşilay Cemiyeti Şube Personeli kadrosu için başvuru yapacak adayların “Üniversitelerin en az önlisans programlarından mezun olmuş olmak tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun olmuş olmak Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve güler yüzlü,  Etkin iletişim, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, güvenilir, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.” Şartlarını sağlamalarını istedi. 

Özel Sektör İş İlanları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

TÜM İLANLAR İÇİN BAŞVURULAR

Yukarıda yer alan kadrolar için başvuru işlemleri, Yeşilay Cemiyetinin anlaşmalı olduğu Kariyet Net sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar sitede üyelik oluşturup iş ilanları arama bölümüne Türkiye Yeşilay Cemiyeti yazarak duyurulara ulaşacaklar. Kadrolardan kendilerine uyan olduğunda başvurular bu site üzerinden elektronik yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@