Türkiye'nin Dört Bir Yanında Faaliyet Gösteriyor! Kızılay Bayram Sonrası İş İlanları

Türk Kızılayı bayram sonrası dönemde personel alımı yapacak. Yüksek maaş imkanıyla Kızılay bünyesinde çalışmak isteyenler için ilan edilen açık kadrolar ve kurumun ilanlara başvuru yapacaklara özel sağladığı imkanlar ile başvuruların nereye nasıl yapılacağı bilgileri. 

Türkiye'nin Dört Bir Yanında Faaliyet Gösteriyor! Kızılay Bayram Sonrası İş İlanları

Türk Kızılayı, Türkiye'nin her şehrinde, ilçesinde faaliyet gösteren yurt dışı faaliyet alanı en geniş olan kurumların başında geliyor. 

Her öğrenim düzeyinden binlerce kişiye istihdam sağlayan Türk Kızılayı personel ağını sürekli genişletiyor. Türk Kızılayı yeni faaliyet alanları ve faaliyetlerini devam ettirdiği bölgelerdeki gücünü artırmak için çok sayıda personel alımı yapıyor. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANLARI 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında adayların bilmeleri gereken en önemli husus, açık pozisyonların kurumun resmi sitesinden duyurulduğu. 

Personel alımına dair özel bir internet sitesi bulunan Türk Kızılayı, personel alımlarına dair tüm gelişmleri bu sitesinden duyuruyor. Kızılay Kariyer adıyla web ortamında yer alan internet sitesi sürekli yenilerek adaylara yeni iş olanaklarını duyuruyor. 

Kızılay personel alımlarına dair başvuruları da bu internet sitesi üzerinden kabul ediyor. 

BAYRAM SONRASI İŞ İLANLARI

Türk Kızılayı resmi kariyer sitesinden bayram sonrası dönem için de personel alım ilanları yayımladı. 

Ramazan Bayramının hemen ardından adaylar aşağıda ilan edilen kadrolar için başvuruda bulunabilecekler. Adayların personel alım ilanlarına başvuru yapmak istemeleri durumunda ise her kadro için ayrı ayrı ilan edilen şartları da sağlamaları gerek. 

Kamu Gündemi olarak hem güncel açık pozisyonları hemde o kadrolar için ilan edilen başvuru şartlarını derledik. 

Açık Kadrolar

Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı

Çağrı Merkezi Operatörü

Kurumsal İletişim Uzmanı

Tercüman (Arapça)

Tercüman (Farsça)

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı

Proje Yönetim Uzmanı

BAŞVURU ŞARTLARI ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRÜ KADROSU

Çağrı merkezi operatörü kadrosuna başvuru yapacaklar için kurum tarafından ilan edilen başvuru şartları "Lisans mezunu, Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İleri düzeyde Arapça bilen (Okuma-Yazma-Konuşma), Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yetkinliği güçlü, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü, Sabırlı ve gelişime açık," olara açıklandı. 

Diğer kadrolar için başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce Kızılay Kariyer sitesinden özel şartları inceleyecekler. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kızılay personel alım ilanlarına başvurular elektronik kanal üzerinden yapılır. Başvuru yapacak adaylar Kızılay Kariyer web sitesine erişim sağlayarak başvurularını kuruma internet üzerinden iletebilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@