Türkiye Eğitim Vakfı Bağış Kabul Sorumlusu Kadrosuna Personel Alımı Yapacak

Türkiye Eğitim Vakfı TEV kadrosunu güçlendirmek için personel alımları yapacak. Kurumun Mayıs ayı duyuruları kapsamında açık pozisyonlar ilan edildi. TEV güncel personel alım ilanları, elektronik başvuru adresi.

Türkiye Eğitim Vakfı Bağış Kabul Sorumlusu Kadrosuna Personel Alımı Yapacak

İş ihtiyacı olan vatandaşlar için Türkiye geneli faaliyet alanı kurumların vakıfların duyurularını derlemeye devam ediyoruz. Bu haberimizde de hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren Türkiye Eğitim Vakfı TEV personel alım ilanlarını derledik. 

Kurum faaliyet alanı içerisinde yer alan ve şubesi bulunan şehirlerde ihtiyacı olan pozisyonlarda personel alımı yapacak. Kurumun duyuruları arasında yer alan açık kadrolardan bir tanesi de bağış kabul sorumlusu. Peki bağış kabul sorumlusu ne iş yapar? Kimler başvuru yapabilir? Başvurular nasıl yapılır? Bu soruların yanıtları haberimizde. 

TEV BAĞIŞ KABUL SORUMLUSU GÖREVİ NEDİR?

Türkiye genelinde 14 şehirde şubesim olan ve 3 kız öğrenci yurdu bulunan TEV'in İstanbul'da genel müdürlüğü bulunuyor. 200 kişiden fazla personel kadrosu olan Türkiye Eğitim Vakıf çok sayıda faaliyet alanında yer alıyıor. Personel kadrosunu anlaşmalı olduğu Kariyer Sitesinden yayımladığı duyurular ile güçlendirmeyi amaçlayan TEV mayıs ayının ikinci yarısına geldiğimiz şu günlerde yeni alımlar yapacak. 

Bu alımların başında bağış kabul sorumlusu gelecek. Bağış Kabul Sorumlusu; Mutlu Gün ve Cenaze bağışları için haftasonu ve resmi tatiller dahil, telefonla gelen talepleri karşılamak, Bağışçılar tarafından iletilen bağışların sisteme girişlerini yapmak ve raporlanmasını sağlamak,Sistem üzerinden gerekli tüm bağış takip süreçlerini yönetmek, Online bağışların takibini gerçekleştirmekten sorumlu olmak görevlerinden sorumlu. 

Bağış Kabul Sorumlusu Alım İlanı Şartları

* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

* MS Office programlarını çok iyi derecede kullanmak. 

* Aktif araç kullanabilmek. 

Yukarıda yer alan şartların dışında TEV adayların "Telefonda iletişim ve ikna becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın, Yüksek analitik düşünce ve iletişim becerisine sahip, Motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı çalışabilecek, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, kip yönetimi konusunda deneyimli, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş detaylara önem veren," şartlarını da sağlamalarını istiyor. 

BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER

Yukarıda yer alan koşulları sağlayan adaylar Kariyet Net sitesi üzerinden TEV personel alım ilanlarına ulaşabilir ve başvurularını elektronik olarak yapabilirler. Son başvuru 22 Mayıs olarak ilan edildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@