Türk Kızılayı Aşçı Kadrosuna Personel Alımı Yapacak! Haziran 2021

Türk Kızılayı en az ilkokul mezunu, tercihen lise veya üniversite mezunu aşçı alımı yapacağını duyurdu. Genel şartların sağlanması şartıyla yapılacak alımlara dair duyuru detayları Kamu Gündemi olarak sitemizde.

Türk Kızılayı Aşçı Kadrosuna Personel Alımı Yapacak! Haziran 2021

Türk Kızılayı Haziran 2021 dönemi iş ilanları yayımlandı. Kurum çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. Güncel iş ilanları arasında Türk Kızılayı bünyesinde yapılacak aşçı kadrosu da yer aldı. Kurum tarafından ilan edilen şartlar ve başvuru detayları şöyle.

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Kurum kendisine ait kariyer sitesi olan Kızılay Kariyer sayfasından yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını etti. 

Duyuruda Kızılay'ın Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan birimlerinde farklı meslek gruplarında alımlar olacağı bildirildi. Hizmet alanı dışında idari birimler ile sağlık personeli alımı yapacak kurumun duyuruları arasında aşçı pozisyonu yer aldı. 

Aşçı Alımı Başvuru Şartları

Duyuruya göre Kızılay Kırklareli'nde yer alan biriminde görevlendirmek üzere aşçı istihdam edecek. Alımlarda öncelikli koşul kurumun temel ihtiyaçlarını karşılanması. Bunun dışında Kızılay ilana başvuru yapacak adayların sağlamarı gereken şartları şöyle sıraladı. 

* En az ilköğretim, tercihen lise veya lisans mezunu,

* Aşçılık sertifikası ve/veya aşçılık diploması bulunan,

* En az 3 yıl aşçılık deneyimi olan,

* Tercihen organizasyon ve işletmelerde 1000 kişilik yemek çıkartma konusunda deneyimli,

* Yurtiçi & yurtdışı seyahat engeli olmayan,

* Gece ve gündüz farklı zaman dilimlerinde çalışmaya gönüllü.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR

Kızılay personel alım ilanına başvuru yapacak aşçılar, başvurularını online yapabilirler. Öncelikle Kızılay Kariyer sitesine gidecek adaylar buradan iş ilanlarına ulaşacaklar ve ardından aşçı kadrosu için yayımlanan duyuruyu bulacaklar. Kızılay Kariyer sitesi üzerinden başvurularını online yapacaklar. 

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@