TRT İş İlanları! Haziran 2021 Açık Kadrolar, Şartlar, Maaş Olanakları

TRT yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. TRT tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında KPSS şartı olmuyor ve alımlar mesleki deneyimleri sağlayan adaylar arasından yapılıyor. TRT Haziran 2021 dönemi iş ilanları duyurusu ve başvuru şartları.

TRT İş İlanları! Haziran 2021 Açık Kadrolar, Şartlar, Maaş Olanakları

TRT tarafından yayımlanan personel alım ilanları TRT Kariyer sitesi aracılığıyla ilgililere duyurulur ve başvurular yine bu web sitesi üzerinden elektronik olarak alınır. TRT bünyesinde çalışmak isteyecek olan adaylar için haziran dönemi için yayımlanan duyuruları sizlerle paylaşıyoruz. 

TRT HAZİRAN DÖNEMİ İŞ İLANLARI

TRT bünyesinde yapılacak olan personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyecek adaylar için çok sayıda duyuru var. Ancak personel alımları TRT'nin farklı dünya birimlerinde görevlendirmek üzere yapılacak. Bu kapsamda ilanların birçoğu İngilizce ilan edilmiş durumda. 

TRT'nin yurtiçi birimlerinde görevlendirmek üzere yayımlanan iş ilanlarında 3 kadro için iş ilanı yayımlandı. 

26 Mayıs tariji itibariyle güncellenen ve başvuruları Haziran ayının ilk günlerinde de alınmaya devam edecek iş ilanları arasında Ürün Kategori Uzmanı, Kurgu Operatörü ve Ses Tasarım ve Mix Uzmanı pozisyonları yer alıyor. 

Kurgu Operatörü Alım İlanı Başvuru Şartları

TRT'nin web sitesinden ilan edilen duyuruda Kurgu Operatörü olarak çalışmak isteyen adayların "Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, Post prodüksiyon alanında en az 4 yıl montaj/kurgu üzerine çalışmış olmak, Temel görüntü ve ses bilgilerine sahip olmak, Altyazı formatları hakkında bilgi sahibi olmak (srt, stl, txt, utf vb.), Orta/üst düzey İngilizce bilgisine sahip olmak," koşullarını sağlamaları gerek. Bu şartların dışında TRT adaylardan farklı şartlarda talep edecek. 

Ses Tasarım ve Mix Uzmanı Alım İlanı Başvuru Şartları

TRT Ses Tasarım ve Mix Uzmanı pozisyonu için "Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, Post prodüksiyon alanında en az 5 yıl ses tasarımı ve mixi üzerine çalışmış olmak, Avid Pro Tools HD yazılımında, ileri seviye otomasyon, zamansal edit, sinyal akışı ve mix teknikleri bilgisine sahip olmak,İleri seviyede, Izotope RX ses restorasyon yazılımı bilgisine sahip olmak," şartlarını açıkladı. 

Ürün Kategori Uzmanı  Alım İlanı Başvuru Şartları

TRT sitesinde ürün kategori usmanı olarak çalışacak personellerin "Üniversitelerin 4yıllık ilgili bölümlerinden mezun. MS Office programlarına hakim, ileri seviyede powerpoint ve excel bilgisine sahip. En az 4 yıl ürün kategori alanında tecrübeli. Tercihen İngilizce bilgisine sahip. İnsan ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip, iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın." şartlarına haiz olmaları istendi. 

BAŞVURULAR NASUL YAPILACAK?

Adaylar ilk işlem olarka TRT Kariyer sayfasına ulaşacaklar. TRT'nin kendi sitesi olan bu web sitesinde adaylar iş ilanlarını görüntüleyecekler. Şartları ve ilanlara dair tüm özellikleri inceleyen adaylar şartlara haiz olmaları durumunda başvurularınıı kurumun internet sitesinden elektronik olarak yapacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@