THK Personel Alım Duyurusu Nisan 2021! Açık Kadro ve Başvuru Şartları

Türk Hava Kurumu (THK) Nisan 2021 döneminde personel alımı yapacağını duyurdu. Tek bir kadroda yapılacak alımlara kurumun resmi sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. THK Nisan 2021 sonu personel alım ilanı.

THK Personel Alım Duyurusu Nisan 2021! Açık Kadro ve Başvuru Şartları

Türkiye'nin en önemli kurumlarının başında gelen Türk Hava Kurumu (THK) resmi sitesinden personel ihtiyacını olduğunu duyurdu ve Nisan 2021 sonu açık kadroları ilan etti. THK bünyesinde yapılacak alımlar ve kurumun ilan ettiği özel şartlar şöyle;

THK PERSONEL ALIM İLANI NİSAN 2021

Türk Hava Kurumu (THK) tarafından yapılacak olan personel alımları tek bir kadrodan olacak. 

THK ile birlikte ortak yürütülen THK Gökçen İş Ortaklığı'nın yürütmüş olduğu helikopter ambulans operasyonu kapsamında yapılacak olan personel alımları Hekim pozisyonuna olacak. Mesleki koşulların yanı sıra kurum, personel alımları için çeşitli ek koşullar talep ediyor. 

Alım Yapılacak Bölgeler

İlana dair yayımlanan kılavuzda ilgili kadroya yapılacak olan alımların bazı şehirlere yapılacağı duyuruldu. THK'nın sitesinde yer alan o bölgeler, "Van, Malatya, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, İzmir, Adana, Afyon, Ankara, Çanakkale, Kayseri, Konya, Samsun, Bursa, Sivas, Antalya, İstanbul" olarak açıklandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

THK 2021 Nisan ayı sonu personel alım ilanında yer alan Hekim kadrosu için özel şartlar belirledi. İlana bu şartların sağlanması durumunda başvuru yapılabilecek. THK adayların mesleki özelliklerinin yanında kendi çalışma planlaması kapsamında gerekli özelliklerin sağlanmasını talep ediyor. 

THK personel alım ilanına başvuru bulunmak isteyenler için şartlar şu maddeler ile duyuruldu. 

"Zorunlu hizmetini bitirmiş olmak, İl dışına çıkış engeli olmamak, Devam eden dava süreci olmamak, Uçuşa engel sağlık sorunu olmamak, Tercihen pratisyen hekim olmak, Yoğun bakım yada acil servis deneyimi olmak, Pediatrik hasta bilgisi olmak, İngilizce biliyor olmak, Liderlik özelliği olmak, Hızlı karar verme uygulama ve uygulatma özelliğine sahip olmak."

BAŞVURU İŞLEMLERİ ELEKTRONİK YAPILACAK?

THK personel alım ilanı kurumun resmi sitesi üzerinden ilan edildi. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını bu web sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Alımlar için başvuru ekranı oluşturan Kurum, burada yer alan formun doldurulması ile talepleri toplayacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@