Tecrübesiz İş İlanı! Marmaris'te Banka Şubesine Gişe Personeli Aranıyor

HSBC Bank, Marmaris'te yer alan banka şubesine tecrübeli yada tecrübesiz adaylar arasından gişe personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular lisans düzeyinden yapılacak.

Tecrübesiz İş İlanı! Marmaris'te Banka Şubesine Gişe Personeli Aranıyor

Banka personeli alım ilanlarının bir bölümü kariyer siteleri üzerinden duyuruluyor. HSBC Bank'ta personel alım ilanlarını anlaşmalı olduğu Kariyet Net sitesinden duyuruyor. Banka güncel iş ilanları listesinde Marmaris'te yer alan şubesine personel alımı yapacağını duyurdu. 

YAZ DÖNEMİ ÖNCESİ BANKA ŞUBE YETKİLİSİ ALIM İLANI

HSBC Bank tarafından yayımlanan personel alım ilanında, yaz dönemi öncesinde banka şubesinde gişe işlemlerinden sorumlu personel alımı yapılacağı bildirildi. İlana göre söz konusu personel alım ilanına bankanın belirlediği özel şartları sağlayanlar başvuru yapabilecek. 

Banka söz konusu kadroya dair yayımladığı açıklamasında alınacak olan personelin görevlerini sıraladı. 

Görev Tanımı

Şube Gişe Yetkilisi olarak çalışacak olan personellerin şubenin operasyonel işlemlerini Banka ve müşteri zararı oluşturmayacak şekilde eksiksiz, zamanında, hızlı olarak yerine getirmeleri bekleniyor. Bu görevin dışında bu personeller "Şubelerin nakit talep/devir işlemlerinin takibinde rol almak, Nakit işlemlerinin kısa sürede, doğru ve eksiksiz yapılmasına yardımcı olmak, Bankamız müşterisi olmayan ve/ veya çalışma ilişkilerine girmek isteyen kişilerin pazarlama servisine yönlendirilmesini sağlamak" görevlerini yürütecekler. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İlana başvuruda bulunacak adaylar tecrübesiz olabilirler. Banka tecrübeli adayların başvurularını da kabul edecek. Bölüm şartı olmadan lisans düzeyinden mezun olan adaylar HSBC Bank şube yetkilisi alım ilanına başvuru yapabilirler. 

Adaylardan talep edilen en önemli şartların başında İngilizce dil şartı geliyor. Personellerin İngilizce konuşabilmeleri isteniyor. 

Gişe personellerinin sağlamaları gereken diğer özellikler ise; İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş MS Ofis programlarına hakim olarak açıklandı. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvurular Kariyet Net sitesinden yapılacak. HSBC Bank İş İlanları sayfası üzerinden bu kadro için duyurulan ilana ulaşacaklar adaylar online başvuruda bulunacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@