Tecrübesiz Adaylar Dikkat! 8 Şehirde Banka Şubesine Gişe Memuru Alınacak

HSBC Bank yayımladığı bir duyuru ile 8 farklı şehirde bulunan banka şubelerine gişe personeli alımı yapacağını bildirdi. Gişe personeli alım ilanlarına tecrübesiz adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Tecrübesiz Adaylar Dikkat! 8 Şehirde Banka Şubesine Gişe Memuru Alınacak

Banka gişe personeli alımları için yeni bir duyuru yayımlandı. HSBC Bank anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak gişe personeli pozisyonunda personel açığı olduğunu ve bu kadroya personel alımı yapacağını bildirdi. 

GİŞE PERSONELİ NE İŞ YAPAR?

HSBC Bank yayımladığı iş ilanında alım yapılacak kadronun görevlerini sıraladı. Bu kapsamda gişe personellerinin banka ile ilgili olumlu izlenim oluşturacak yüksek kaliteli hizmet sağlayacakları bildirildi. Mesleki sorumluklara dair banka açıklamasında gişe personellerinin görevlerini şu maddeler ile sıraladı. 

* Şubenin operasyonel işlemlerini Banka / müşteri zararı oluşturmayacak şekilde eksiksiz / zamanında, hızlı olarak yerine getirmek,

* Şubelerin nakit talep/devir işlemlerinin takibinde rol almak,

* Nakit işlemlerinin kısa sürede, doğru ve eksiksiz yapılmasına yardımcı olmak,

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM OLACAK?

Gişe personeli kadrosu için banka, Adana, Ankara, Antalya, Eskişehir, Mersin, İstanbul (Avr.), Kayseri, Kocaeli, Muğla, İstanbul (Asya) illerinde alım yapılacağını bildirdi. 

TECRÜBESİZ ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLECEK

Banka ilan için yayımladığı duyurusunda banka gişe personeli kadrosu için tecrübesiz adayların da başvuru yapabileceğini bildirdi. HSBC Bank başvuruların hem tecrübesi olan deneyimli adaylar arasından hemde tecrübesiz adaylardan olacağını ilan etti. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER

Gişe personeli alımları lisans mezunu adaylar arasından olacak. İlana başvuru yapacak adayların iletişim becerilerinin çok yüksek olması isteniyor. Adayların ayrıca çözüm odaklı, sabırlı ve güleryüzlü olmaları alımlar için diğer koşullar.

HSBC Bank anlaşmalı kariyer sitesinden yayımladığı duyurusunda başvurular için diğer koşulları "İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş MS Ofis programlarına hakim" olarak açıkladı. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

HSBC Bank gişe personeli kadrosu için ve diğer açık pozisyonlara dair ilanları Kariyer Net sitesinden yayımlıyor. Adaylar Kariyer Net sitesinden HSBC Bank ilanlarına ulaşabilir ve başvurularını online olarak yapabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@