TEB En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı için İlana Çıktı

Türkiye'nin en fazla müşterisi olan bankalarından olan TEB, personel alımı için ilana çıktı. Bankanın yayımladığı ilanda Makam Şoförü kadrosunda da alım yapılacağı bildirildi. Banka alımların en az lise mezunu olacağını duyurdu.

TEB En Az Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı için İlana Çıktı

Türkiye Ekonomi Bankası her şehirde ve çok sayıda ilçede bulunan şubeleri ile milyonlarca müşterisine hizmet veriyor. 

Bankanın şube ağının genişlemesi ile birlikte çok sayıda pozisyonda personel alımları yapılacağı duyuruldu. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan duyurular ile TEB bankacılık alanından, genel kadrolardan ve bilişim alanından personel alımları olacağı duyuruldu. 

TEB PERSONEL ALIM İLANLARI

Nisan 2021 dönemi için yayımlanan ilanlar arasında bankanın çok sayıda şehirdeki şubeleri için personel alımları olacak. 

Bankanın İstanbul'da yer alan şubesi üzerinden ise makam şoförü alımı yapılacağı bildirildi. TEB Holding A.Ş.’de görev almak üzere Sarıyer semtinde ikamet eden yada edebilecek konumda olan adayların başvuru yapabileceği ilanda, özel başvuru şartları yer alıyor.

Eğitim seviyesinden, adayların mesleki yeterliliklerine kadar çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını ilan eden TEB, adayların sağlamaları gereken koşullarını da tek tek yayımladı. Kariyer siteleri üzerinden duyurulan ilana dair şartlar. 

BAŞVURU ŞARTLARI

TEB makam şoförü kadrosuna başvuruda bulunacak adayların en az lise düzeyinden mezun olmalarını istiyor. Ancak ilana başvurular önlisans ve lisans düzeyinden de yapılabilecek. TEB adayların sağlamaları gereken diğer koşulları şu şekilde açıkladı. 

İlana başvuruda bulunacak adayların en z 5 yıllık makam şoförlüğü deneyimi olması isteniyor. Ayrıca adayların prenzentabl ve diksiyonlarının düzgün olması isteniyor. İlana askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları kabul edilecek. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TEB Makam Şoförü alım ilanı yukarıda da belirttiğimiz gibi kariyer siteleri üzerinden duyuruldu. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlana ulaşmak için kariyer .net sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@