Şekerbank Banka Şubelerine Personel Alıyor! Destek Görevlisi, Gişe Personeli, Asistan

Şekerbank farklı illerde yer alan banka birimlerine personel alımı yapacağını duyurdu. Her kadro için ayrı başvuru şartları belirleyen Şekerbank en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar açıkladı. İşte Şekerbank'ın yayımladığı iş ilanları.

Şekerbank Banka Şubelerine Personel Alıyor! Destek Görevlisi, Gişe Personeli, Asistan

Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan ve operasyonel ağını sürekli genişleten Şekerbank yeni personel alım ilanları yayımladı. 

Kariyer siteleri üzerinden duyurulan personel alım ilanlarında banka şubelerinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda alım olacağı duyuruldu. Öğrenim şartı ile birlikte farklı mesleki özellikllerin sağlanması ile birlikte adaylar ilanlara başvuru yapabilecekler. 

ŞEKERBANK PERSONEL ALIM İLANI

Şekerbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacak. Farklı banka şubelerine yapılacak alımlarda bankacılık sektöründe alımlar olacak. Bunun dışında banka genel kadrolarda personel alımları yapacağını ilan etti. 

Bankacılık yöneticilik ve ileri bankacılık alanlarında yer alan personel alımlarının dışında gişe işlemlerini yürütecek personel alımları yapılacak. Bunun dışında destek personelleri ve müşteri temsilcisi alımları da olacak. İşte o kadrolar.

Operasyon Destek Görevlisi

Şekerbank tarafından yayımlanan bu kadro için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar; En az Lise mezunu, Engel durumu ofis içi / dışı aktif çalışmaya uygun olan, MS Office uygulamalarına hakim, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek. Adayların ayrıca alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmaları gerekiyor. 

Operasyon İşlemleri Sorumlusu Yetkili Yardımcısı

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli.

Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi

Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Şube Bireysel Bankacılık Satış servisinde en az 3 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Kurumsal temsil yetkinliği ve iletişim becerileri gelişmiş.

BANKA PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda yer alan ilanların tamamı Şekerbank'ın anlaşmalı olduğu kariyer sitesinden (Kariyer Net) yayımlandı. Adaylar bu site üzerinden başvurularını Şekerbank'a iletebilecekler. Ayrıca bankanın tüm alım ilanlarını görüntüleyebilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@