Savunma Sanayine Personel Alımı! ROKETSAN İlanlar Yayımladı

ROKETSAN kendi sitesi üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum ilanında teknik kadrolar başta olmak farklı meslek gruplarında alımlar olacağını ilan etti.

Savunma Sanayine Personel Alımı! ROKETSAN İlanlar Yayımladı

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanında mühendis, tekniker, teknisyen kadroları ile genel başvuru duyurusu bulunuyor. 

Genel Başvuru kapsamında adaylar kendi mesleki özelliklerine göre iş ilanı başvurusunda bulunabiliyor. Kurumun adayların özelliklerinde personel ihtiyacı olursa personel istihdamı için mülakata çağırıyor. Diğer kadrolar için yayımlanan duyurular ise şöyle. 

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLADI

ROKETSAN yayımladığı duyurusunda çok sayıda mühendis kadrosunda alım yapacağını bildirdi İlanda yer alan açık kadrolar arasında yer alan mühendislik pozisyonları kurumun kariyer sayfasında tek tek sıralandı. Çok sayıda alanda yapılacak alımlar için açık kadrolar şunlar;

Açık Mühendislik Kadrosu

Sistem Mühendisi, Aerodinamik Teknoloji Geliştirme Mühendisi, Bilişim Altyapı Teknolojileri Mühendisi, Güdüm, Kontrol Ve Navigasyon Algoritmaları Tasarım Mühendisi, Proje Mühendisi, Yüksek Başarımlı Hesaplama Sistemi Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, It Kurumsal Uygulamalar Mühendisi, Uygulama Geliştirme Mühendisi, Mekanik Tasarım Mühendisi, Üretim/Entegrasyon Mühendisi, Ağ Sistemleri Mühendisi, Uçuş Mekaniği Mühendisi, Siber Güvenlik Teknolojileri Mühendisi, Test Mühendisi, Saha Operasyonları Mühendisi, Satın Alma Mühendisi, Aviyonik Sistem Tasarım Mühendisi, Elektronik Donanım Mühendisi

GENEL BAŞVURU İLANLARI

ROKETSAN tarafından yayımlanan iş ilanları arasında zaman zaman genel başvuru ekranı açık oluyor. 

Genel Başvuru kapsamında kurum, adayların kendi öğrenim özellikleri, mesleki özellikleri ile iş başvurusu alıyor. Eğer kurumun adayların özelliklerine göre bir personel ihtiyacı olursa o koşullara uygun adaylara mülakat çağrısı yapılıyor. 

Ancak kurum personel alımlarında ince eleyip sık dokuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

ROKETSAN personel alım ilanlarında adayların sahip olması gereken çok sayıda özellik bulunuyor. Bu özellikler alım yapılacak kadronun gerekliliklerine göre belirlenirken ROKETSAN ayrıca kurum bünyesinde çalışacak personellerin sağlamaları gereken ortak koşullar olduğunu ilan ediyor. 

Genel olarak başvuru şartları;

Üniversitelerin alım yapılacak ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun, Çoğu kadro için yazılı ve sözlü olarak çok iyi seviyede İngilizce bilen, bunun dışında yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan ve mesleki tüm özelliklere haiz olan. 

BAŞVURU ADRESİ 

ROKETSAN personel alımlarını İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü sitesinden online alıyor. Başvuruda bulunacak olan adaylar ( https://ik.roketsan.com.tr ) adresini üzerinden başvurularını yapacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@