Roketsan Nisan Mayıs 2021 Dönemi Personel Alım İlanı Adaylara Duyuruldu

Roketsan kendi sitesi üzerinden yayımladığı duyurular ile başta mühendis ve teknik personel kadroları olmak üzere çeşitli meslek gruplarında personel alımı yapacağını ilan etti. Nisan ve Mayıs aylarını kapsayan süreçte başvuru yapabileceğiniz kadrolar ile başvuru şartları kurum tarafından açıklandı.

Roketsan Nisan Mayıs 2021 Dönemi Personel Alım İlanı Adaylara Duyuruldu

Roketsan resmi sitesinden yayımladığı duyurular ile hangi kadrolarda personel eksiği varsa adaylara ilan ediyor. Kısa süreli aralıklarla yenilenen kadrolar teknik personel sınıflarından oluşuyor. Mühendis kadroları başta olmak üzere çeşitli meslek gruplarından personel alımı yapacak olan Roketsan'ın memur alım ilanını sizlerle paylaşıyoruz. 

ROKETSAN MEMUR PEROSNEL ALIM İLANI

Türkiye Savunma Sanayinde çok önemli bir konumda olan Roketsan hem personel kadrosunu hemde faaliyet alanını sürekli genişletiyor. Kurum bünyesinde on binlerce personel çalışırken bu sayı sürekli artıyor.

Genel başvuruların yanında kurum resmi sitesinden ilan ettiği duyurular ile kadrosunda ihtiyaç duyduğu pozisyonları da yayımlıyor. Roketsan'ın son güncellemesinin ardından Nisan Mayıs dönemi için yapmayı planladığı perosnel alım ilanlarını derledik. Kurumun resmi sitesinden ilan edilen duyurulara göre açık pozisyonlar şunlar. 

Açık Kadrolar

It Kurumsal Uygulamalar Mühendisi, Siber Güvenlik Teknolojileri Mühendisi, Uygulama Geliştirme Mühendisi, Bilişim Altyapı Teknolojileri Mühendisi, Yüksek Başarımlı Hesaplama Sistemi Mühendisi, Proje Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Elektronik Donanım Mühendisi, Mekanik Tasarım Mühendisi, Test Mühendisi, Aviyonik Sistem Tasarım Mühendisi, Üretim/Entegrasyon Mühendisi, Sistem Mühendisi, Saha Operasyonları Mühendisi,  Alma Mühendisi, Ağ Sistemleri Mühendisi

ROKETSAN MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Roketsan her kadro için ayrı ayrı başvuru şartları belirliyor. Tüm adayların bu başvuru şartlarını sağlamaları gerekiyor. Duyurulara göre adayların ilk sağlamaları gereken koşullar öğrenim şartı. Yukarıda yer alan mühendislik kadrolarında adayların ilgili bölümlerden mezun olması gerekiyor. Ayrıca her kadro için mesleki şartlar bulunuyor. Bunun dışında bazı kadrolarda İngilizce şartı talep eden Roketsan adayların tüm bu koşullara haiz olmalarını istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi Roketsan personel alım ilanlarını kendi sitesinden yayımlıyor. Roketsan Kariyer sayfası üzerinden duyurulan bu personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yine bu site üzerinden elektronik olarak yapabilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@