Pegasus Hava Taşımacılığı Teknik Depo Memuru Alımı Yapacağını Duyurdu

Pegasus Hava Taşımacılığı kadrosunda bazı kadrolarda personel açığı olduğunu ve ilan edilen listedeki kadrolara alımlar olacağını duyurdu. İlan edilen kadrolar arasında Teknik Depo Memuru kadrosu da bulunuyor.

Pegasus Hava Taşımacılığı Teknik Depo Memuru Alımı Yapacağını Duyurdu

Özel sektör iş ilanları kapsamında Türkiye geneli faaaliyet gösteren firmaların ilanlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde de Pegasus Hava Taşımacılığı tarafından ilan edilen iş ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Pegasus Hava Taşımacılığı anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak personel alımı yapacağını ve ilana başvuruların başladığını bildirdi. 

PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI İŞ İLANLARI

Yeni dönem öncesi personel alımı yapacağını ilan eden Pegasus Hava Taşımacılığı 7 kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. Alımların bir çoğu İngilizce olarak adaylara duyurulurken personel alımları için iki ilan Türkçe yayımlandı. 

Türkçe olarak yayımlanan ilk ilan engelli personel alımları kapsamında duyuruldu. Pegasus Hava Taşımacılığı engelli personel alımı için genel başvuruları kabul ettiğini duyurdu. 

Yayımlanan ikinci ilanda ise Pegasus Hava Taşımacılığının Teknik Depo Memuru alımı yapılacağı bildirildi. İlana ilişkin tüm ayrıntıları anlaşmalı kariyer sitesinde açıklayan firma başvuruların ise online olacağını bildirdi. 

TEKNİK DEPO MEMURU NE İŞ YAPAR?

Pegasus Hava Taşımacılığı alım yapacağı teknik depo memurunun ne iş yaptığını, hangi görevlerden sorumlu olduğunu açıkladı.

İlan metnine göre teknik depo memuru; uçak yedek parçalarının tüm kabul ve kontrol süreçlerini yürütüp takibini sağlar, depo düzenini sağlar, malzeme tedariğini üstlenir, uçak bakım sürecidne operasyona destek olur. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Teknik Depo Memuru Kadrosu için Pegasus Hava Taşımacılığı adayların sağlamaları gerektiği tüm koşulları ilan etti. 

Duyuruya göre ilana tercihen önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği bildirildi. En az orta derecede İngilizce bilmek şartı da ilanda yer aldı. Bunun dışında tecrübe şartı isteyen Pegasus Hava Taşımacılığı adayların lojistik ve depolama alanında en az 2 yıl deneyimli olmaları gerektiğini duyurdu. 

İlanda yer alan diğer koşullar ise;  MS Office programlarına hakim ve ERP bilgisine sahip, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Vardiyalı düzende çalışabilecek olan olarak duyuruldu. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını kariyet net sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@