KPSS'siz Yüksek Maaşlı İş Fırsatı! Kızılay Mayıs 2021 Açık Pozisyonlar Açıklandı

Türkiye'nin en önemli kurumlarından birisi olan Türk Kızılayı personel alımı yapacağını ilan etti. Kurumun 2021 yılı Mayıs ayı personel alımı duyusunda 6 kadrodan personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu 6 kadro ve Kızılay'ın personel alımlarında uyguladığı şartlar haberimizde.

KPSS'siz Yüksek Maaşlı İş Fırsatı! Kızılay Mayıs 2021 Açık Pozisyonlar Açıklandı

Türk Kızılayı personel alımı yapacağını bildirdi. Kendisine ait resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayan Kızılay farklı kadrolardan personel alımı yapacağını bildirdi. Özel başvuru şartları ve belli şehirlerde yapılacak alımlar için kurumun resmi açıklaması şu şekilde;

KIZILAY MAYIS 2021 PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan duyurular arasında 6 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı adaylara duyuruldu. 

Her kadro için ayrı ayrı başvuru şartı belirleyen Kızılay adayların tamamının bu başvuru şartlarını sağlamaları gerektiğini bildirdi. Öğrenim şartından, mesleki koşullara, bazı kadrolar için istenilen yabancı dil şartından diğer özelliklere adayların sağlamaları gereken tüm şartlar Kızılay'ın ilan ettiği kılavuzlarda var. 

Açık Kadrolar

Kurumsal İletişim Uzmanı

Tercüman (Arapça)

Çağrı Merkezi Operatörü

Tercüman (Farsça)

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı

Proje Yönetim Uzmanı

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONEL ALIMI

Bu kadro için başvuru yapacak adayların genel olarak öğrenim şartı ve yabancı dil şartını sağlaması gerekiyor. 

Kızılay başvuru kılavuzunda bu şart için "Lisans mezunu, Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İleri düzeyde Arapça bilen (Okuma-Yazma-Konuşma), Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yetkinliği güçlü, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü, Sabırlı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli," şartlarını açıkladı. 

KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

Kurumsal İletişim Uzmanı (KİU) kadrosu için adayların; Lisans mezuniyeti (tercihen uluslararası ilişkiler, siyaset, insan ve toplum bilimleri veya iletişim fakültesi), İyi seviyede İngilizce bilgisi (okuma yazma, konuşma) olan, (Tercihen ikinci yabancı dil bilen) Etkili metinler hazırlayabilen Projelendirme aşamalarında etkili sunumlar hazırlayabilen şartlarını sağlamaları isteniyor. 

TERCÜMAN KADROLARI

Tercüman (Farsça) kadrosuna alımlar en az lise, tercihen ön lisans ve / veya lisans mezunu seviyesinden ve ana dil seviyesinde Farsça ve Türkçe (konuşma, okuma ve yazma) bilen adaylar alınacak. Tercüman (Arapça) kadrosu için ise adayların en az önlisans mezunu olmaları isteniyor. Buun dışında ana dil seviyesinde Arapça konuşabilen tercihen okuma ve yazma becerisine sahip olunması diğer koşul. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan iş ilanlarına KPSS'siz başvuru yapılabilecek. Adayların sağlamaları gereken belirleyici özellikler öğrenim şartı ve mesleki koşullar. Bu şartlara haiz olanlar Kızılay Kariyer sitesinden başvurularını elektronik ortamda yapabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@