KPSS'SİZ Personel Alımları! TRT ve Kızılay'dan Aylık Yüksek Maaşla İş İlanları

KPSS Şartsız personel alımları için yeni duyurular yayımlandı. TRT ve Türk Kızılayı yayımladıkları duyurular ile kadrolarını güçlendireceklerini ilan ettiler. Aylık yüksek maaşlı iş ilanlarının yer aldığı duyurular haberimizde.

KPSS'SİZ Personel Alımları! TRT ve Kızılay'dan Aylık Yüksek Maaşla İş İlanları

KPSS şartı olmadan personel alımı yapan kuruluşların başında Türk Kızılayı ve TRT geliyor. 

Bu kurumları kendilerine ait kariyer sayfaları üzerinden ihtiyaç duydukları alanlarda personel alımı yapacaklarını ilan ediyorlar. Mayıs ayı gimeden yenilenen iş ilanları duyuruları ilk haftasının tamamlanmasının ardından yeniden yayımlandı. 

İKİ KURUMDAN KPSS'SİZ PERSONEL ALIMLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında, kurumun farklı illerde yer alan birimlerine sağlık personelleri ile farklı meslek gruplarında personeller alınacağı bildirildi. Kızılay personel alım ilanlarında en dikkat çeken kadrolar ise Çağrı Merkezi personeli pozisyonu oldu. 

TRT tarafından yayımlanan iş ilanlarında ise duyuruların önemli bir kısmı ingilizce kadrolarda oldu. Bunun dışında TRT'nin kendi birimlerinde de görevlendirmek üzere özel şartlarla yayımladığı iş ilanı dutyuruları bulunuyor. 

Türk Kızılayı KPSS'siz Personel Alımı Açık Kadrolar

Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı

Çağrı Merkezi Operatörü

Kurumsal İletişim Uzmanı

Tercüman (Arapça)

Tercüman (Farsça)

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı

Proje Yönetim Uzmanı

TRT  KPSS'siz Personel Alımı Açık Kadrolar

Telif Uzmanı / Uzman Yardımcısı

Mobil Jeneratör Sorumlusu

Kurgu Operatörü

Ses Tasarım ve Mix Uzmanı

TRT, Kızılay ve benzeri kurumların ilanlarından sürekli haberdar olmak için

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

TRT ve Türk Kızılayı personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar özel meslek gruplarından oluşuyor. 

Adayların bu kadrolara başvuru yapabilmeleri için kurumun ilan ettiği tüm şartları sağlamaları gerek. Bu şartlar öğrenim şartı, mesleki şartlar, deneyim ve iş alanına yönelik özel talep edilen özelliklerden oluşuyor. Adaylar hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o kadroya dair ilanları inceleyecekler.

İki kurumun personel alım ilanlarına başvuruların kabul edilmesi sürecinde belirleyici olan etmenlerde özel koşullar oluyor. 

Adayların ilanlara başvuru yapabilmeleri için ayrıca kamuya personel alımlarında aranan ortak koşullara da haiz olmaları isteniyor. Bu ortak koşullar adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel sağlık sorunu olmaması, her türlü iklimde çalışabilmesi. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TRT ve Türk Kızılayı KPSS'siz personel alımları için adayların başvurularını elektronik ortamda yapmaları gerek. Adaylar Kızılay Kariyer ve TRT Kariyer sayfalarına ulaşacaklar ardından bu sayfalar üzerinden başvurularını yapacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@