Kızılay Metin Yazarı Kadrosuna Personel Arıyor! İlan Edilen Şartlar

Türk Kızılayı yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını bildirdi. Metin yazarı kadrosuna personel alımı yapacak olan Kızılay'ın yayımladığı ilan detayları ve başvuru şartları haberimizde.

Kızılay Metin Yazarı Kadrosuna Personel Arıyor! İlan Edilen Şartlar

Türk Kızılayı kendisine ait kariyer sitesinden personel alımı için yeni duyurular yayımladı. 

Kurumun personel alım ilanında daha önceden yer almayan kadroalrda personel alımı olacağı bildirildi. Bu kadrolar arasında yer alan metin yazarı pozisyonuna personel alımı yapacak kurumun sitesinden ilan ettiği başvuru şartları.

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIMI YAPACAK

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında Metin Yazarı kadrosunun üretilen video, film ve içerikler ile ilgili metinlerin hazırlanması, özgün içeriklerin (senaryo) üretilmesi ve içerikler doğrultusunda metinlerin hazırlanması, video film ve içerik çalışmaları için sloganlar oluşturulması görevlerini yürüteceği bildirildi. 

Başvuru İşlemleri

Kızılay personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Kızılay Kariyer sitesinden yapacaklar.

Başvuru işlemleri aşağıda yer alan başvuru şartlarının sağlanması koşulu ile online yapılacak. Adaylar Kızılay Kariyer sitesi üzerinden başvuru formu dolduracaklar. Ardından ilanın başvuru ekranından başvurularını elektronik olarak iletecekler. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Metin yazarı kadrosu için başvuru şartlarını açıklayan Türk Kızılayı, adayların lisans mezunu olmasını istiyor. Bölüm şartı koymayan kurum adayların edebiyat veya iletişim bölümlerinden mezun olmasının tercih sebebi olduğunu duyurdu. 3 yıl deneyimli olan adayların başvurularının kabul edileceğini bildiren Kızılay adayların çok iyi seviyede MS Office programları bilgisine sahip olmasını istiyor.

Adayların dil bilgisini kurallarına hakim olmalarını, iletişim ve sunum yeteneğinin kuvvetli olması gerektiğini duyuran Kızılay, başvuru onayı için çok iyi derecede İngilizce bilgisi de talep ediyor. İlanda yer alan diğer şartlar ise Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen olarak açıklandı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@