İNG Bank'tan Yarı Zamanlı Part Time İş İlanı! Deneyimli Deneyimsiz Adaylar  

İNG Bank part time, yarı zamanlı personel alımı yapacağını ilan etti. Bankanın çağrı merkezi kadrolarında görevlendirmek üzere yapılacak personel alımlarına başvuruda bulunacak adaylar için banka kılavuz yayımladı. 

İNG Bank'tan Yarı Zamanlı Part Time İş İlanı! Deneyimli Deneyimsiz Adaylar  

İNG Bank personel kadrosunu güçlendirmek adına yeni duyurular yayımlamaya devam ediyor. Bankanın yeni dönem kadro planlamasında tam zamanlı çalışacak personellerin yanı sıra yarı zamanlı çalışacak olan personeller de olacak. 

Bu kapsamda bir duyuru yayımlayan İNG Bank yarı zamanlı çalıştırılmak üzere alınacak personellerin hangi kadrolarda istihdam edileceğini açıkladı. 

İNG BANK'TAN YARI ZAMANLI PERSONEL ALIM İLANI

İNG Bank, Türkiye'nin dört bir yanında yer alan personel ağını genişleteceğini ilan etti. Anlaşmalı olduğu Kariyer sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayan İNG Bank müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına bazı kadrolara ek alımlar olacağını bildirdi. 

Tam zamanlı personel kadrolarınaa bankacılık alanında personel alımı yapacak olan İNG Bank, yarı zamanlı kadrolara da hizmet alanında personel alımı yapacak. 

Bankanın yarı zamanlı personel alımı yapacağı ilk kadro Çağrı Merkezi Yetkilisi olarak duyuruldu. 

Haftada en fazla 30 saat çalışacak olan bu personellerin İNG Bank kadrosunda yer alacakları belirtildi. İNG Bank yarı zamanlı personel istihdamı sayesinde adayların işin uzmanları ile çalışma fırsatı yakalayacakları vurgulanırken ilan başvuru yapacak adayların hangi özellikleri sağlamaları gerektiği de bildirildi. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Çağrı Merkezi Yetkilisi kadrosu için özel şartlar duyuran İNG Bank kadrounun gerektirdiği şartların dışında adayların ayrıca bankanın personel alımlarında talep ettiği ortak koşulların sağlanması gerektiğini açıkladı. Adaylar için o koşullar maddeler halinde listelendi. 

* Üniversite öğrencisi, mezunu, üniversite mezunu evhanımı, bankacı, öğretmenya da benzeri meslek gruplarından emekli adaylar başvuru yapabilir. 

* Bankaya gelen çağrılara kaliteli hizmet anlayışı ile cevaplama yeteneği olan.

* Müşteri şikayetlerini çözümlemek ve memnuniyet sağlamak konusunda istekli.

* Bankamızın ürünlerini tanıtıp, satışını gerçekleştirme motivasyonuna sahip.

* Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek. 

ONLİNE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Banka personel alım ilanlarını Kariyet Net sitesi üzerinden duyuruyor. Adaylar bankanın anlaşmalı olduğu site üzerinden hem ilanı görütnüleyebilir hemde başvuruda bulunabiirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@