Haziran 2021 İş İlanları! BİM, A101, ŞOK, Migros Personel Alımı Başvuruları Başladı

Haziran ayında çok sayıda firma personel alım ilanlarını yeniledi. İş arayan ve BİM, A101, ŞOK, Migros gibi market zincirlerinde çalışmak isteyecek adaylar için yayımlanan duyuruları derledik. Haziran 2021 BİM, A101, ŞOK, Migros iş ilanları.

Haziran 2021 İş İlanları! BİM, A101, ŞOK, Migros Personel Alımı Başvuruları Başladı

1 Haziran itibariyle başlayan yeni dönem sonrası marketler personel alım ilanlarına ağırlık verdiler. 

Çok sayıda meslek grubunda Türkiye geneli iş ilanı yayımlayan BİM, A101, ŞOK, Migros gibi marketler bu duyurularını ya kendi resmi sitelerinden ya kariyer sayfalarından ya da Türkiye İş Kurumu üzerinden adaylara ulaştırdılar. 

BİM HAZİRAN 2021 PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM personel alım ilanlarını İŞKUR ve kendi sitesinden yayımlıyor. Türkiye geneli farklı pozisyonlarda market personeli alımı yapacağını ilan eden kurum bu kadroların dışında ayrıca yönetim ve idare birimleri ile vasıflı personel alımları da yapıyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara ulaşmak isteyen adaylar Açık İş İlanları sayfasında işyeri unvanı yazan yeri bulacaklar. O alana BİM Birleşik Mağazalar yazıp arama butonuna basacaklar. Adaylar bu şekilde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan BİM personel alım ilanlarına ulaşacaklar. 

BİM kendi kariyer sitesi üzerinden de personel alım ilanı yayımlıyor. Kuruma ait olan ve online başvuru ekranının yer aldığı BİM Kariyer sitesinde çok sayıda şehir için çok sayıda meslek grubundan personel alımları olacağı bildirildi. Adaylar BİM Kariyer sayfası üzerinden iş ilanlarına başvuru yapabilirler. 

Bim Açık İş İlanları 

Kasiyer, Market Elemanı, Araç Yükleme Operatörü, Reyon Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma,  Satış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar)), Ambar/Depo Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Beden İşçisi (Genel),  Ambar/Depo Görevlisi, Forklift Operatörü,Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Elle), Ön Muhasebeci, 

A101 VE ŞOK İŞ İLANLARI 

İki firma da personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden adaylara duyuruyor. İlanlara başvuru yapacak adaylar için Haziran 2021 döneminde açık olan iş kadrolarının bazılarını derledik. İşte İŞKUR üzerinden ilan edilen A101 ve ŞOK personel alımı kadroları. 

Şok Marketler Açık Kadrolar

Motosikletli Kurye, , Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma), Depo İşçisi (Elleçleme), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Beden İşçisi (Genel), Yan Forklift (Reachtruck) Operatörü, Marangoz, Depo Görevlisi (Gıda), Satış Danışmanı / Uzmanı,Reyon Görevlisi, Kasiyer.

A101 Personel Alımı

Kasiyer, Market Elemanı, Ambar/Depo Görevlisi, Depo İşçisi (Elleçleme), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Ambar/Depo Görevlisi, Reyon Görevlisi

İlanlara Nasıl Ulaşılacak?

A-101 iş ilanları için , Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) açık iş ilanları sayfasında İşyeri Unvanı yazan yeri bulun ve oraya Yeni Mağazacılık yazıp arayın. Şok Marketler personel alım ilanları için ise yine İşyeri Unvanı yazan yere Şok Marketler yazıp arayın. Tüm iş ilanlarına ulaşacaksınız. 

MİGROS PERSONEL ALIM İLANLARI

Migros personel alım ilanlarını anlaşmalı olduğu Kariyer Net sitesi üzerinden yayımlıyor. Farklı şehirlerde yer alan marketleri için personel alımı yapacak olan Migros farklı kadrolarda iş ilanları yayımladı. İlanlarda yer alan güncel pozisyonların bazıları şunlar. 

Güncel Açık Kadrolar

Mağaza personeli, kasap personeli, sanal market personeli, gıda personel, manav personeli, cem uzmanı, kalite uzmanı gıda mühendisi, sebze tezgahtarı, iç denetim analiz ve raporlarma uzmanı, iş geliştirme yöneticisi, gıda teknikeri, bilgi güvenliği uzmanı. 

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kariyet Net sitesi üzerinden Migros iş ilanlarına ulaşacak adaylar duyurular arasından kendi şehirleri için yayımlanan iş ilanlanı bulacaklar. Ardından adaylar başvurularını anlaşmalı kariyer sayfası üzerinden elektonik olarak Migros'a iletecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@