Havalimanlarında Görevlendirmek Üzere Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Havalimanlarında güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler için yeni duyurular geldi. Güvenlik Görevlisi sertifikası olup iş arayanlar için yeni yayımlanan duyuruların tüm ayrıntıları haberimizde.

Havalimanlarında Görevlendirmek Üzere Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Ramazan Bayramından önceki dönemde yeni haftada başvuru yapabileceğiniz yeni personel alım ilanları yayımlandı. 

Farklı meslek gruplarında yer alan personel alım ilanları arasında hem memur personel hemde işçi kadroları için duyurular adaylara ilan edildi. İş arayanlar için bu duyuruların bir bölümünde yer alan güvenlik personel alım ilanlarını araştırdık. 

HAVALİMANINA GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Havalimanlarında görev yapan personeller aracı firmalar üzerinden görevlendiriliyorlar. Bu aracı firmalar ise personel ağını sürekli geliştiriyorlar. Bu kapsamda son dönemlerde çok sayıda ilan yayımlanmış olup bu ilanlar ile farklı illerde ki şehirlere personel alımları yapılacak. 

İlan edilen duyurular kapsamında bayram öncesinde başvuru yapabileceğiniz 6 farklı duyuru bulunuyor. Bu duyuruların tamamı İstanbul'da hizmet veren Sabiha Gökçen Havalimanı için yayımlandı. 

Sabiha Gökçen Havalimanı güvenlik işlerinde görevli firmalardan olan birisi personel alımı yapacağını duyuırdu. İlanda Sabiha Gökçen Havalimanı ve firmanın farklı çalışma alanları için 6 farklı kadroda personel alımı yapılacağı bildirildi. Bu kadrolar ve başvuru şartları sizlerle. 

Alım Yapılacak Kadrolar

Güvenlik Görevlisi 2 İlan bulunuyor. Bu kadro dışında Zayıf Akım Teknisten Yardımcısı, Satın Alma ve Tedarik Sorumlusu, Güvenlik Proje Yöneticisi ve Ekip Planlama Uzmanı kadroları bulunuyor. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Kurum güvenlik görevlisi alım ilanına dair açıklamasında "Şirketimizin, Sabiha Gökçen Havalimanı bina tesis projesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun ‘’Güvenlik Görevlisi ‘’ pozisyonlarında adaylar aranmaktadır:" ifadelerine yer verdi. Bu duyuru çerçevesidne İstanbul'da Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesinde çalışmak isteyenler için firmanın ilan ettiği başvuru şartları şunlar. 

5188 sayılı kanun kapsamında silahlı veya silahsız kimlik kartına sahip,

TPSS belgesine sahip(geçerlilik süresi olan)

En az lise mezunu

Adli sicil kaydı olmayan

Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yönü güçlü.

Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek(vardiyalı)

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları Kariyer Net isimli site üzerinden duyuruldu. Adaylar bu site üzerinden Gözen Security Services İş İlanları sayfasından başvurularını firmaya iletebilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@