Evinde Olan ve Çalışmak İsteyenler! Home Ofis Çalışabileceğiniz Meslekler

Pandemi sürecinin etkileri kapsamında evde yapılabilecek iş ilanları daha çok araştırılmaya başlandı. Peki evinde olan ve çalışmak isteyenler hangi iş ilanlarını takip edebilir, hangi meslek gruplarından evde çalışabilirler. İşte evinde çalışmak isteyenler için iş ilanı duyuruları.

Evinde Olan ve Çalışmak İsteyenler! Home Ofis Çalışabileceğiniz Meslekler

Pandemi süreci hayatımızda çok sayıda alanda olduğu gibi çalışma düzeninde de köklü değişikliklere neden oldu. 

Çok sayıda iş kolu uzaktan çalışma sistemine yönelirken uzaktan çalışmanın diğer yolları da firmalar tarafından araştırılmaya başlandı. Pandeminin etkileri kapsamında ayrıca evinde olanlar için de yeni iş kollarında çalışma imkanları oluştu. 

EVDE ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN O MESLEKLER

Evinde çalışmak isteyenler için hem el becerilerinin kullanılabileceği hemde masa başı bazı işler yapmak mümkün. Home ofis olarak adlandırılan iş kolları ile çalışanlar ofis ortamında yapmş oldukları işleri evlerine taşıdılar. Bunun dışında firmalarda kendi işlerini ofis yerine ev düzeninde nasıl yürütülebileceğine dair çözümler keşfettiler. 

Pandemi sürecinin bu etki sürecinde evinde çalışmak isteyenler için oluşan bu iş fırsatlarını ise kamugundemi.com olarak derledik. 

Farklı özelliklerde, farklı meslek gruplarında evinden çalışabilecek olan vatandaşların hangi işleri yapabileceğini araştırdık. İşte şuan bulunulan dönemde ve önümüzdeki süreçte salgın etkilerinin devam etmesi halinde yapılabilecek işler. 

Evden Yapılabilecek İşler

Evden Çalışabileceğiniz İş Kolları

Çeşitli ürünlerde paketleme işi yapmak. 

Blog veya internet sitesinde uzman olduğunuz alanlarda yazarlık yapmak

İnternet sitelerine makale yazarak para kazanabilirsiniz.

El işi ürünleri yapmak ve satmak

Bilişim meraklıları için uygulama geliştirmek

Yine bilişim sektörü adına oyun geliştirmek

İkinci el ürün alıp satmak

Online öğretmenlik yapmak

EVDE ÇALIŞMAK İÇİN İŞ ARARKEN DOLANDIRILMAYIN 

Evde geçirilen sürenin artması ve bu alanda çok fazla talep oluşması ile bu alanda dolandırıcılık vakaları da görülmeye başlandı. 

Vatandaşlar herhangi bir kötü sürpriz yaşamamak adına evde yapılabilecek işlerde çok dikkatli olmalılar. Özellikle kendilerinden bir işe başlamadan önce ücret talep edilmesi durumlarına karşı çok dikkatli olmalılar. Evden yapılan işlerin çoğunda firmalar, çalışacaklardan herhangi bir ücret talep etmezler. 

Evden yapılabilecek için iş arayanlar, kendilerine uygun bir iş bulduklarında söz konusu iş sağlayıcıyı, firmayı çok iyi araştırmalılar. 

Yorumlar (1)
azmikahraman57@gmail.com 1 ay önce
Çeşitli Ürün paketlemek ve el işi ürünleri yapmak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@