Emlak Katılım Bankası İş İlanları! Bankacı Olmak İsteyenler Açık Kadrolar Duyuruldu

Emlak Katılım Bankası iş ilanları yayımlandı. Banka genişleyen şube ağında görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenler için Emlak Katılım Bankası'nın duyurusu haberimizde.

Emlak Katılım Bankası İş İlanları! Bankacı Olmak İsteyenler Açık Kadrolar Duyuruldu

Türkiye genelinde on binlerce aday Mayıs ayı iş ilanlarını araştırıyor. Bankacılık alanından iş arayanlar için bir duyuru da Emlak Katılım Bankası tarafından yayımlandı. 

Banka farklı şehirlerde yer alan birimlerine ve yeni açılacak olan banka şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımları yapacak. Banka şubeler dışında ayrıca genel müdürlük birimlerinde de personel alımları yapacak. 

EMLAK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMLARI

Emlak Katılım Bankası iş ilanı duyurusunda hem bankacılık sektörü içerisinde görevlendirmek üzere hemde bazı sektör dışı kadrolarda personel alımı yapacağını bildirdi. 

Personel alım ilanlarını kendisine ait kariyer sayfası üzerinden ilan eden Emlak Katılım Bankası, alım yapacağı kadroları güncel tutuyor. Personel alımı yapmış olduğu kadrolaro listeden çıkaran banka ihtiyaç duyduğu pozisyonları ekliyor. 

Bankanın 2021 yılı Mayıs ayı güncel duyurularında ise çok sayıda pozisyonda personel alımı bulunuyor. 

EMLAK KATILIM AÇIK POZİSYONLAR

BT Hazine ve Dış Ticaret Uygulamaları Yazılım Uzman Yardımcıs, BT Nakit Yönetimi Uygulamaları / Yazılım Uzman Yardımcısı, Veri Tabanı Uzmanı, Güvenlik Testi Uzmanı, BT İş Sürekliliği, BT Çağrı Merkezi Analisti, BT Ödeme Sistemleri Yazılım Uzmanı, BT Sistem Uzmanı, Hazine, Döviz ve Kıymetli Madenler, BT Ödeme Sistemleri Analisti, IOS Mobil Uygulama Geliştirme, Android Mobil Uygulama Geliştirme, BT Raporlama Uygulamaları, BT Krediler Yazılım, BT Uygulama Uzmanı, BT Çağrı Merkezi Yazılım Uzmanı, 

EMLAK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMLARINDA ORTAK KOŞULLAR

Emlak Katılım bünyesinde çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken koşullar kadroya göre değişiyor. Her kadro için ayrı ayrı duyuru yayımlayan Emlak Katılım Bankası her kadro için ayrı ayrı şartların sağlanmasını istiyor. Özel koşulların dışında ise adayların banka bünyesinde çalışabilmeleri için tüm genel koşulları sağlamaları isteniyor. 

Türk vatandaşı olunması, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olması, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, detaylara önem veren, Çalışmalarını raporlama ve dokümantasyon disiplinine sahip ve mesleki özellikleri sağlaması 

BAŞVURU ADRESİ

Banka personel alımlarını kendisine ait Emlak Katılım Kariyer ( https://kariyer.emlakbank.com.tr ) sayfası üzerinden alıyor. Adaylar parantez içerisinde yer alna web sitesi üzerinden bankanın iş ilanlarına ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@