BİM Marketler İş İlanı Başvuruları Açıldı! Yaz Dönemi Başvuruları İnternetten Yapılacak

BİM Marketler yaz dönemi iş ilanları yayımlandı başvuruları başladı. Adaylar başvurularını BİM'in kendi sitesi üzerinden elektronik olarak yapabilecekler. İş arayanlar için BİM 2021 yaz dönemi açık kadroları haberimizde.

BİM Marketler İş İlanı Başvuruları Açıldı! Yaz Dönemi Başvuruları İnternetten Yapılacak

BİM Marketler çok sayıda personel alımı için ilana çıktı. Firmanın kendi internet sayfası üzerinden ilan edilen duyuru kapsamında farklı kadrolarda personel alımları olacağı, ilanlar için belirlenen şartları sağlayan adayların ilanlara başvuru yapabilecekleri bildirildi. 

Personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar için hem BİM Personel Alımı Başvuru Adresini hemde firmanın duyurduğu açık kadrolar için belirlenen şartları derledik.

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI MAYIS 2021

BİM personel alımı duyurularını BİM A.Ş. Kariyer sayfası üzerinden ilan ediyor. Bu site firmanın kendi sitesi olup hangi şehirlerde hangi kadrolarda personel alımları olacağı ilan ediliyor. Mayıs ayı ortasında, iş arayanlar için yeni kadroları yayımlayan firma başvuru şartlarını da açıkladı. 

Yayımlanan iş ilanı duyurusunda, market personeli kadroları dışında firmanın muhasebe ve yönetim, idare birimlerine de personel alımları yapılacağı bildirildi. 

BİM PERSONEL ALIMI YAPILACAK ŞEHİRLER

BİM tarafından resmi site üzerinden ilan edilen duyurularda yer alan ve personel alımı yapılacağı ilan edilen şehirler aşağıda yer alıyor. Ancak firmanın hem İŞKUR üzerinden hemde şahsen personel alımları kapsamında sağladığı istihdamlar var. Adayların kendi şehirleri için yayımlanan ilanları bu platformlar üzerinde de takip etmeleri gerekiyor. 

İnternet sitesi üzerinden ilan edilen duyurularad alımların Ankara, İstanbul, Antalya, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ için duyuruları var. Ancak bu şehirlerin dışında çok sayıda ilde farklı kadrolarda personel alımları yapılacağı bildirildi. Adayların bu ilanları hem şahsi ilanlarda hemde İŞKUR'da takip etmeleri gerek. 

BİM PERSONEL ALIMI AÇIK KADROLAR

BİM Martketler tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları, kurumun kariyer sitesinde ilan edildiği şekilde tablo halinde aktarıyoruz. 

İNTERNET BAŞVURU ADRESİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi BİM personel alımlarını internet üzerinden yapıyor. Adaylar başvurularını kurumun BİM Kariyer sayfasından yapacakalr. Başvurular için genel başvuru formu gönderebilecek olan adaylar ayrıca istedikleri kadroya da başvuru yapabilecekler.

Başvurular öncesinde adayların başvuru şartlarını sağladıklarından emin olmaları gerek. BİM için personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını sürekli yapabilirler. Firmanın çok sayıda iş ilanı için başvurular daima açık. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@