BİM Kendi Sitesinden İlan Etti! Ramazanda Çok Sayıda Şehirde Personel Alacak

BİM resmi sitesi üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Çok sayıda şehirde yapılacak personel alımlarında farklı meslek gruplarından kadrolar bulunuyor. BİM Nisan sonu Ramazan ayı personel işçi alım ilanları haberimizde.

BİM Kendi Sitesinden İlan Etti! Ramazanda Çok Sayıda Şehirde Personel Alacak

BİM iş ilanlarını yayımladığı sitesinde hem çok sayıda şehirde hemde çok sayıda meslek grubunda personel alımı yapacak. 

Türkiye'nin en geniş market zincirine sahip olan firmaların başında gelen BİM alınacak kadronun özelliğine göre ilkokul, lise, önlisans ve lisans düzeyinden personel alımı yapacak. Nisan ayının son günlerinde başvuruları alınacak kadrolar ise şunlar 

BİM HANGİ ŞEHİRLERDE PERSONEL ALIMI YAPACAK?

BİM hemen hemen Türkiye'nin çok sayıda şehrinde personel alımı gerçekleştiriyor. Kendi sitesi üzerinden, Türkiye İş Kurumu üzerinden ve bizzat il müdürlükleri aracılığıyla personel alımı yapan BİM son duyurularında Ankara'da çok sayıda ilan yayımladı. 

Ankara'da ve ilçelerinde yer alan BİM marketlerine ve diğer firma birimlerine personel alımları olacağı duyuruldu. Resmi sitesinden yayımladığı ilanlarda, personel alımı yapacağı şehirleri açıklayan BİM'in listesinde şu iller bulunuyor. 

İş arayanlar için BİM'in personel alımı yapacağı şehirler Ankara, Antalya, İstanbul (asya), İstanbul (Avrupa), Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Adana, Van yer alıyor. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi firma bu şehirlerin dışında hemen hemen tüm Türkiye'de personel alımı gerçekleştiriyor. 

AÇIK İŞ İLANLARI - ALIM YAPILACAK MESLEK GRUPLARI

BİM bünyesine yapılan personel alımları hem işçi kadrolarına hemde firmanın idari ve yönetim birimlerine yapılıyor. Bu kapsamda resmi sitesinden yayımlanan ilanda çok çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Açık Kadrolar - Meslek Grupları

Bilgi İşlem Operatörü, Toplama Şef Yardımcısı, Toplama Şefi, Mal Kabul Şef Yardımcısı, Mal Kabul Şefi, E-Ticaret Yazılım Geliştirme Sorumlusu, Reklam Asistanı (Kıdemli), Kasa Reyon Personeli, Taze Gıda Personeli, Bordro ve Özlük İşleri Asistanı, İşe Alım Asistanı, Kozmetik Personeli, Sistem Analisti, İhtiyaç (Kategori) Asistanı, 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

BİM personel alım ilanlarını resmi sitesinden yayımlıyor. Resmi site üzerinden (www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx) iş ilanlarına ulaşacak adaylar, internet üzerinden başvuruda bulunabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@