Banka Şubesine En Az Lise Mezunu Deneyimli Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Banka şubesinde görevlendirmek üzere makam şoförü alımı yapılacağı ilan edildi. TEB tarafından yayımlanan ilana en az lise mezunu ancak deneyimli personeller başvuru yapabilecekler.

Banka Şubesine En Az Lise Mezunu Deneyimli Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Bankaların personel alım ilanları Haziran ayının girmesinin ardından yenilendi. Yaz dönemi iş ilanları kapsamında çok sayıda banka şubeleri ve genel müdürlük birimlerinde görevlendirmek, istihdam etmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacak.

Personel alım ilanı yayımlayan bankalardan bir tanesi de TEB oldu. 

TEB MAKAM ŞOFÖRÜ ALIM İLANI

TEB bünyesine yapılacak personel alım ilanları için 16 farklı kadroda duyuru yayımlandı. Bankanın genel müdürlük birimlerinde çalıştırılmak üzere uzman personel alımlarının yanı sıra bankacılık alanında çalıştırılmak üzere banka personeli alımları yapılacak. 

Bu kadroların için Türkiye Ekonomi Bankası için duyurulan ilanlardan bir tanesi de Makam Şoförü kadrosu için oldu. 

TEB İstanbul Ümraniye'de yer alan banka şubesine makam şoförü alımı yapacağını bildirdi. İlana bu bölgede yaşayan yada yaşayabilecek durumda olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Özel şartların yer aldığı ilanda en önemli koşul deneyim şartı olarak öne çıktı. 

MAKAM ŞOFÖRÜ ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Makam Şoförü olmak üzere iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için TEB, ilanlarını yayımladığı kariyer sitesi üzerinden şartları ilan etti. 

Banka duyurusunda alım ilanı için adayların en az lise mezunu olması gerektiğini duyurdu. İlan için adayların ayrıca en az 5 yıllık mesleki deneyim şartını sağlamaları istendi. Duyuruya göre TEB eEn az 10 yıl direkt makam şoförlüğü deneyimi olan adayların başvurularını kabul edecek. 

Bankada çalışmaya uygun, prentabl ve diksiyonu düzgün olmak şartları da ilan metninde yer aldı. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını TEB'in anlaşmalı olduğu ve personel alım ilanlarını yayımladığı Kariyet Net sitesi üzerinden yapacaklar. Kariyer Net sitesine erişim sağlayan adaylar daha sonra TEB iş ilanlarına ulaşacaklar ve online olarak başvurularını tamamlayacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@