Banka Genel Müdürlüğü Bünyesinde Çalışacak Çağrı Merkezi Personeli Aranıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Genel Müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere çağrı merkezi personeli alımı yapacağını ilan etti. Banka bu kadro için başvuru şartlarını da açıkladı.

Banka Genel Müdürlüğü Bünyesinde Çalışacak Çağrı Merkezi Personeli Aranıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası bir duyuru yayımlayarak genel merkez bünyesinde personel alımı yapacağını ilan etti. 

Bankanın personel alım ilanlarını yayımladığı kariyer sitesi üzerinden duyurulan başvuru şartları ile mayıs ayının son haftası itibariyle devam edecek başvuruları sürecine dair tüm bilinmesi gerekenler haberimizde. 

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONEL ALIMI

Yayımlanan ilanda Kuveyt Türk Katılım Bankası aşağıda yer alan şartları sağlayan adaylardan Çağrı Merkezi personeli alımı yapacak. 

Bu kadroya yapılacak alımlara başvuruda bulunacak adaylar için firma öncelikle iş tanımı yaptı. Çağrı Merkezi personeli adaylarının ilk görevleri müşterilerin tüm istek ve şikayetlerini telefon üzerinden alacaklkar. Daha sonra bu alanda yürütülmesi gereken işlemleri yürütecekler. İşlemler yüzde 100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olacak. Ayrıca bankanın hizmetini telefonda en iyi şekilde yansıtmakta Çağrı Merkezi kadrosu için oldukça önemli. 

Çağrı Merkezi kadrosu için adayların sağlamaları gereken koşullar Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilan metninde yayımlandı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Kariyer Net sitesi üzerinden ilan edilen Kuveyt Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Personel alımı için adayların sağlayacakları koşullar şu şekilde sıralandı. 

* Üniversitelerin 4 yıllık örgün lisans eğimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, Ekonometri/Çalışma Ekonomisi, İstatistik, İşletme, Maliye, Bankacılık/Finans, Kamu Yönetimi ve İİBF’nin Diğer Bölümleri),

* Kendisini ifade etme ve iletişim yeteneği güçlü, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,

* Çözüm ve hedef odaklı, Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek,

* Bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen,

* Ekip çalışmasına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanına başvurular elektronik kanallar üzerinden Kariyer Net sitesi üzerinden yapılacak. İlana başvuru işlemleri için öncelikle bankanın anlaşmasının olduğu kariyer sitesine üyelik oluşturulacak ve ardından o üyelik üzerinden başvuru tamamlanacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@