Akbank Uzaktan Çalışacak Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapacak! İşte Başvuru Şartları

Akbank uzaktan çalışma sistemi ile çalışacak personel alımı yapacağını duyurdu. Akbank tarafından yayımlanan duyuruda çeşitli kadrolar ile birlikte Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi pozisyonuna memur alımı yapılacağı ilan edildi.

Akbank Uzaktan Çalışacak Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapacak! İşte Başvuru Şartları

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Akbank personel alımı yapacağını duyurdu. Bankanın kendisine ait kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda 52 açık iş ilanı bulunuyor. Deneyimli, yeni mezun ve tecrübesiz adayların başvuru yapabilecekleri kadroların yer aldığı duyuruda uzaktan çalışma sistemi ile çalışacak personeller de aranıyor. 

AKBANK PERSONEL ALIMI YAPACAK

Akbank'ın kariyer sayfasında yer alan iş ilanlarında çok farklı kadrolar bulunuyor. 

Bankanın şubelerinde görevlendirmek üzere deneyim banka personellerinin yanında bankanın bilişim sistemlerinde görev alacak personeller de aranıyor. Banka görevlileri, bilişim personelleri, saha personelleri, uzmanlar, uzman yardımları ve idari yönetim kadrdolar yayımlanan duyurularda yer alıyor. 

Bankanın alım yapacağı bazı kadrolar bankanın genel müdürlük bünyesinde görev alacak. Bazı kadrolar şubelerde çalışacak bazı kadrolar ise uzaktan çalışma sistemi ile görev alacak. Uzaktan çalışma sistemi ile çalışacak kadrolardan bir tanesi de Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi. 

MÜŞTERİ İLETİŞİM TEMSİLCİSİ NE İŞ YAPAR?

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi uzaktan çalışma modeli ile görev alır. Genel olarak yapacağı işlem müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet verir. Müşterilerin bankacılık işlemlerini gerçekleştiren Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi müşterilerden gelen itiraz ve önerilere çözüm üretir. Bunun dışında Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi bankanın kampanya ve ürünlerine dair bilgilendirme sunar. 

BU KADRO İÇİN KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Akbank bu kadroda çalışacak personellerin 28 yaşını aşmamış olmalarını istiyor. Bunun dışında adayların en az lisans düzeyinden mezun olmaları bir diğer koşul. Banka eğitim şartına dair herhangi bir bölüm şartı açıklamadı. Bunun dışında ilana başvuruda bulunacak olan erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları isteniyor.

İlana dair diğer işlemlere dair Akbank "Sınav davetleri dahil süreçteki tüm bilgilendirmeler sistemdeki mail adresleri üzerinden yapılacaktır" açıklamasında bulundu. 

İlana Başvuru Adresi: www.kariyer. akbank.com

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi kadrosu için başvurular Kariyer Akbank sitesinden elektronik olarak yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@