4500 TL, 5000 TL Maaşla Banka Personeli İlanları! Müşteri Temsilcisi, Tahsilat, Gişe İşlemleri

Bankalara personel alımları yapılıyor. Gişe kadrolarına, müşteri temsilcisi pozisyonlarına ve yardımcı personel kadrolarına yapılan alımlarda çalışanlara ortalama 4500 TL, 5000 TL maaş sağlanıyor. Öğrenim durumu, deneyim ve kadroya göre değişen maaşlarla işe girmek isteyenler için son duyuruları paylaşıyoruz.

4500 TL, 5000 TL Maaşla Banka Personeli İlanları! Müşteri Temsilcisi, Tahsilat, Gişe İşlemleri

Banka personeli alım ilanlara adaylara iki farklı şekilde duyurulur. Birinci yöntem bankaların kendilerine ait siteleri yada kariyer sayfası üzerinden alım ilanları yayımlaması şeklinde olur. İkinci yöntem başka bir kariyer sitesi üzerinden duyuruların yayımlanması. 

Kamu bankaları, İş Bankası, Akbank ve benzeri bankalar personel alım ilanlarını kendi sitelerinden ilan ederler. Ancak Denizbank, Burgan Bank, Şekerbank, HSBC Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası gibi bankalar da anlaşmalı kariyer sitelerinden duyurularını ilan ederler. 

BANKALARA PERSONEL ALIMLARI

Bankalara personel alımları pandemi süreci ile birlikte yeni bir döneme girdi. Pandemiden önce şubelerde çalışmak üzere yayımlanan personel alım ilanları ağırlıkta olurken pandemi sonrası duyurulara uzaktan çalışılabilecek kadrolarda eklendi. 

Söz konusu duyurularda bankalar sadece bankacılık alanında personel alımı yapmıyorlar. 

Duyuruların çoğunluğu bankacılık alanında olsa da bilişim ve hizmet alanlarında da personel alım ilanları bulunuyor. Son yayımlanan duyurulardan bazılarını sizlerle kadro olarak aktarıyoruz. İşte başvuru süreci devam eden güncel bankacılık ilanları. 

HANGİ BANKA HANGİ KADRODA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Kariyer Net isimli site üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını kadro kadro derledik. Aşağıda yer alan ilanlar o banka için yayımlanan ilanların bir kısmını oluşturmaktadır. Adaylar bankaların anlaşmalı olduğu Kariyer Net sitesinden tüm kadroları inceleyebilirler. 

HSBC Bank

* Gişe Personeli, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi

Akbank 

* Yük Dengeleyici Sistem Uzmanı, Medya Satınalma Sorumlusu, Analitik Yönetici Yardımcısı, Akbank Yönetici Adayı, Kurumsal Müşteri Temsilcisi, 

Denizbank

* Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi, Deniz Akademi Gelişim Yetkilisi, Yönetici Asistanı, İletişim Merkezi Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi, Bireysel Danışman

Garanti BBVA

* Avukat

İş Zekası Uzmanı, Denetçi Yardımcısı, Fon Kontrol Uzmanı, Şube Ağı İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Stajyeri

MAAŞ TUTARLARI

Banka personeli alımlarında maaşlar hem bankaya hem kadroya hem işe başlayacak olan kişinin deneyimli deneyimsiz oluşuna değişir. Bankalar 2021 yılı mayıs döneminde sunduğu en düşük maaş ortalama 3.500 TL olurken ortalama maaşlar 4.000 TL civarındadır. Bankalar ayrıca yine kadroya göre 4500 TL, 5000 TL ve daha yüksek maaşlarla personel çalıştırmaktadır. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@