3000 TL, 3250 TL, 3500 TL Maaşla BİM Marketlere Personel Alımları

BİM marketler çok farklı şehirlerde yer alan birimlerine personel alımı yapacak. Market personeli kadrolarına yapılacak alımlar ile istihdam edilecek vatandaşlara aylık 3500 TL'ye kadar maaş ödemesi yapılacak. İşte BİM Personel alım ilanları.

3000 TL, 3250 TL, 3500 TL Maaşla BİM Marketlere Personel Alımları

BİM Marketler Haziran 2021 dönemi iş ilanları yenilendi. BİM Kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ve kurumun kendi sitesinden ilan ettiği açık kadroların tamamı güncellendi. 

Haziran ayında internet üzerinden alınacak başvurular ile personel alımı yapacağını ilan eden BİM, duyurularında hangi koşullar göz önünde bulundurularak personel alımı yapılacağını da açıkladı. İşte BİM personel alım ilanları. 

BİM PERSONEL İLANLARINI KENDİ SİTESİNDEN YAYIMLIYOR

BİM personel alımı yapacağı kadrolara dair listeyi kendi kurumsal web sitesinden duyurur. 

Adaylar iş ilanlarına başvuruları BİM Kariyer sitesinden takip edebilirler. Yayımlanan son ilanlar kapsamında BİM 20'ye yakın kadroda personel alımı yapacağını bildirdi. Alımlar çok farklı şehirlerde ve ilçelerde yapılacak.

BİM bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvuru yapabilecekleri kadrolardan bazıları. 

Taze Gıda Personeli, Bilgi İşlem Operatörü, Toplama Şefi, Mal Kabul Şefi, Sevkiyat Şefi, Et-Şarküteri Personeli, İhtiyaç (Kategori) Asistanı-Kişisel Bakım, Kasa Reyon Personeli, İşe Alım Asistanı, Depo Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Unlu Mamüller Personeli.

BİM PERSONEL ALIM İLANLARINA GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Bilindiği üzere BİM personel alım ilanlarına başvurular belli koşullar üzerinden yapılır. Başvuruda bulunacak olanlar, öncelikle alım yapılacak kadronun gerekliliklerini sağlayacaklar. Bunun yanında BİM adaylardan belli ve her kadro için geçerli koşulları sağlamalarını isteyecek. 

BİM personel alımında geçerli o koşulların bazıları. 

Dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın ve paylaşımcı, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti kuvvetli, Hijyen kurallarını bilen ve doğru uygulayan, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, Tercihen benzer pozisyonda deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına internetten başvuru yapacak olanlar. BİM Kariyer sayfası üzerinden başvurularını online yapabilecekler. Bunun dışında BİM personel alım ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden de yapılabilecek. 

Başvuru için TIKLAYIN

ALIM YAPILACAK BAZI ŞEHİRLER

BİM hemen hemen her şehirde personel alımı yapıyor. Kurumun web sitesinde yer alan duyurularda çok sayıda şehirde alım ilanı bulunuyor. Bunun dışında İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurularda da çok sayıda şehirde personel alım ilanı mevcut. Alımlar özellikle kalabalık şehirlerde il bazlı değil ilçe bazlı yapılmakta. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@