Valilik 54 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Resmi İkinci El Araçları Satışa Çıkardı

Mersin Valiliği kendisine ait olan bazı araçların satışı için bir duyuru yayımladı. İhale ile 4 farklı araç satışı yapacak olan araçlar için talep edilen muhammen bedeller 54 bin TL ile 65 bin TL arasında değişiyor.

Valilik 54 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Resmi İkinci El Araçları Satışa Çıkardı

Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı araç satış ihale duyurusunda, tabloda yer alan araçların r 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık teklif usulü ile satılacağını açıkladı. Kurum ihale duyurusunda toplam 4 aracın satışının yapılacağını açıkladı. 

MERSİN VALİLİĞİ 4 ARAÇ SATIŞI YAPACAK

İhaleye göre Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı aynı marka aracın iki farklı modelini satışa çıkardı. 2008 model Renault Clio ile 2009 model Renault Megane marka araçların satışı yapacak olan valilik muhammen bedel için 54 bin TL fiyat belirledi. 2009 model olan araçlar için ise talep edilen muhammen bedeller 65 bin 343 TL olark duyuruldu. 

İhaleye katılmak isteyenler 4 araç için ayrı ayrı ihaleye katılabilecekler her araç için ise ayrı ayrı teklif verebilecekler. 

Araç Satışı için İlan Edilen Tablo

2008 model Renault Clio ile 2009 model Renault Megane model araçların satışına dair Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı aşağıda yer alan fiyat tablosunu yayımladı. 

Araçlar için Geçici Teminat Bedelleri

İhaleye katılacak olan istekliler ihale başvuru aşamasında valilik hesaplarına geçici teminat bedeli ödemesi yapacaklar. 2008 model Renault Clio marka araçlar için valilik 1620 TL geçici teöinat bedeli belirlerken 2009 model araçlar için ise 1970 TL geçici teminat bedeli ödeyecekler. 

Geçici teminat bedeli ödemeleri valilikten alınacak şartnamede bildirilen hesaba ödenecek ve ardından makbul alınarak başvuru evrakları ile birlikte Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına teslim edilecek. 

BAŞVURULAR İÇİN ŞARTNAME

Araçlar için teklif vermek isteyecekler başvuru için şartnameyi Akkent Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı 662 33160 YENİŞEHİR/MERSİN - İhale Dokümanı İhale Bürosundan temin edecekler. Şartnamede yer alan evrakların kuruma teslim edilmesi ile araçlar için ihale başvuru aşaması tamamlanacak. 

İHALE İŞLEMLERİ

İhale başvurularının ardından istekliler 7 Haziran tarihinde ihaleye katılacaklar. İhaleye katılanlar araçlar için tekliflerini sunacaklar. En yüksek teklifi veren aracı almaya hak kazanacak. Ardından satış işlemleri valilik ile yürütülecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@