Benzinli, Dizel İkinci El Araçlar 2001 Model 15 Bin TL'ye, 2007 Moedl 20 Bin TL'ye 2014 Model 83 Bin TL'ye Satılık

İstanbul'da İl Milli Emlak Müdürlüğü'ne ait olan 29 adet araç satış listesine konuldu. Eski ve yeni model benzinli, dizel araçların yer aldığı satış listesinde fiyatlar 15 bin TL'den başlıyor. İhale ile yapılacak satışlara başvurular için ise son birkaç gün kaldı.

Benzinli, Dizel İkinci El Araçlar 2001 Model 15 Bin TL'ye, 2007 Moedl 20 Bin TL'ye 2014 Model 83 Bin TL'ye  Satılık

Belediyeler, kamu kurumları, bakanlıklar, bakanlıkların alt birimleri ve diğer kamu kuyrumları yayımladıkları duyurular ile kendilerine ait olan hizmet araçlarını satışa çıkarıyorlar. Daha önce kamu hizmetinde kullanılmış olan bu araçlar belli bir muhammen bedel üzerinden satışa çıkarılıyor. Kamugündemi.com olarak olarak bizlerde güncel duyurulardan bir tanesini sizlerle paylaşıyoruz. İşte 26 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek ihale ile satılacak araçlar.

İL MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ARAÇ SATIŞI

Kendisiine ait olan araçların satışı için ilan yayımlayan kurumlardan bir tanesi de İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Üsküdar Milli Emlak Müdürlüğü oldu. Kurum kendisine ait 29 aracın satışını yapacak. 

Farklı marka ve model araçların yer aldığı listede en yaşlı araç 1997 model. Listede ki en yaşı düşük araç ise 2014 model. Bunların dışında listede 2001, 2003, 2007, 2011 model araçlar da yer alıyor. Araç satışları için bir tablo yayımlayan il milli emlak müdürlüğü hangi aracın hangi fiyat ile satılacağını duyurdu. 

FİYAT LİSTESİ

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Üsküdar Milli Emlak Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek araç satış listesinde yer alan 29 araç şu şekilde;. Aşağıda yer alan tabloda araçların plakaları, fiyat listesi, başvuru ücreti, aracın üretim yılı, marka ve model bilgileri yer aldı. 

İşte İl Milli Emlak Müdürlüğünün İlan Ettiği O Liste

Yukarıda yer alan kamugundemi.com olarak aktardığımız tablo Basın İlan Kurumu - Resmi İlan Portalı (ilan gov.tr) adresinden alınmıştır.  İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Üsküdar Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana ilişkin tüm detayları Basın İlan Kurumu'nun sitesinden ulaşabilirsiniz. 

İHALE BİLGİLERİ

Araç satış listesinde yer alan araçlardan almak isteyenler başvurularını posta yoluyla yada kuruma bizzat yapacaklar. 

Başvuru işlemleri kurumdan alınacak ihale şartnamesinde yer alan evrakların derlenmesi, tablolarda yer alan geçici teminat bedellerinin ödenmesi ve makbuzuyla birlikte tüm evrakların Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Üsküdar Milli Emlak Müdürlüğüne yapılacak. İhale şartnameside aynı adresten alınacak. 

29 adet ikinci el aracın satış işlemleri ise 26 Nisan ile 27 Nisan tarihlerinde yapılacak. 

Yorumlar (1)
Faysal Emiroğlu 3 hafta önce
Ihaleye girmek istiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@