Akbank’tan İkinci El Araç Alımları İçin Kampanyalı Taşıt Kredisi Müjdesi Geldi!

Akbank kendi müşterilerine ve diğer banka müşterilerine fark etmeksizin kampanyalı taşıt kredisi sunduğunu açıkladı. Şuanda bankalar arasında yer alan en avantajlı faiz oranlarını vermeye başladı.

Akbank’tan İkinci El Araç Alımları İçin Kampanyalı Taşıt Kredisi Müjdesi Geldi!

Taşıt almak isteyenler için uygun kredi imkanı sunduğunu açıklayan Akbank, kampanyalı kredisi kapsamında %1,43 faiz oranını uygulayacak. Bu faiz oranı üzerinden 36 ay vade imkanı ile 2. el taşıt alımları için kapmayalı krediyi sadece 922 TL taksitler ile vereceğini açıkladı. Bu taksit tutarından ve vade süresinden yararlanmak için ise maksimum 30 bin TL ikinci el taşır kredisi kullanılacak.

Kredinin Detayları

Akbank kredi için hem kendi müşterilerinin hem de başka banka müşterilerinin başvuru yapabileceğini, her iki müşteri gurubunun da 30 bin TL krediyi 922 TL taksitler ile alacağını açıkladı. Başvuruların ise iki farklı şekilde yapılacağını ifade etti.

Akbank müşterisi olanlar kendi mobil bankacılık şifreleri ile Akbank Mobil Bankacılık Şubesi’ne giriş yaparak, bu alanda yer alan ‘’ taşıt kredisi başvuru’’ sekmesinden 30 bin TL kampanyalı limiti seçerek, kısa sürede başvuruyu tamamlayacaklar. İşlem ardından aynı gün ise bir SMS ile onay veya red bildirimi yapılıyor. Kredi için onay alanların mevduat veya maaş hesaplarına direk olarak 30 bin TL’nin transferi sağlanıyor. Bu kapsamda ise adrese ziyarete gelen müşteri temsilcilerine evrak teslimi yapılıyor.

Evrak ve Şartlar

Bankanın müşteri olmayan kişiler ise kendilerine en yakın Akbank şubesine giderek, müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayacaklar. Bu kapsamda TC kimlik kartı, satın alınacak ikinci el aracın ruhsat fotokopisi, maaş bordrosu evrakları şubeye verilerek, ‘’ ikinci el kampanyalı araç kredisi başvuru formu’’ doldurulup, teslim edilecek. Şartlara uygunluk halinde kredi aynı gün teslim alınıyor.

30 bin TL değerinde 48 ay vadeli ve 984 TL taksitli ikinci el taşıt kredisini almak için yasal takibe düşmüş kredi borçlarının bulunmaması ve TC vatandaşı olunması gerekiyor. Aynı zamanda bankaya bir gelir belgesi ve maaş bordrosu sunulması şart koşuluyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@