2. El Araba Alacaklar Bu Listeyi Kaçırmayın! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Ucuza Araç Satıyor

İkinci el araba alacak olanlar için 3 devlet bankasından yeni satış ilanları geldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank tarafından satışa çıkarılan araçların listesi haberimizde.

2. El Araba Alacaklar Bu Listeyi Kaçırmayın! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Ucuza Araç Satıyor

Araba alacaklar için piyasadan daha farklı fiyatlara yeni araç satış ilanları geldi. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kendi resmi sitelerinden yayımladıkları duyurular ile araç satışı yapacaklarını satışların ihale yöntemi ile olacağını ve ihaleye katılmak için ise isteklilerin bankaya başvuruda bulunması gerektiğini bildirdi. 

ARAÇ SATIŞI YAPACAK OLAN BANKALAR

Haziran ayı ilk dönemi itibariyle araç satışı yapacağını ilan eden Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'sı bu duyuruları kendi sitelerinde yayımlıyorlar. 

Araçların satışı için özel sayfaları bulunan kamu bankaları bu sayfaları güncel tutuyorlar. Kısa süre önce yenilenen ve önümüzdeki birkaç gün içinde başvuruları alınacak olan araç satışları için fiyatlar ise 60.000 TL'den başlıyor. 

3 bankanın gayrimenkul satış listesinde yer alan satılık araçlar ve satışa çıkarılan araçlar için talep edilen ilk teklif fiyatları şöyle. 

Ziraat Bankası'ndan Araç Satış Listesi

Halkbank Araç Satış Listesi

Vakıfbank Araç Satış

ARAÇLARI NASIL GÖREBİLİRİM?

3 kamu bankası da araç satışları için yayımladığı duyurularında, istekliler için tüm bilgileri paylaşıyor. 

İstekliler araçların bağlı olduğu şehir ve satışların gerçekleştiileceği banka şubesine giderek araçları görebilirler. Araçların görülme sürecinde dikkat edilecek husus ise banka mesai saatleri. Banka mesai saatleri içinde istekliler araçları görebilecekler. 

NASIL TEKLİF VERİLİR?

Bankaların müşterisi olup internet bankacılığı kullananlar ilk tekliflerini Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank internet bankacılığı üzerinden verebilirler. İlk teklif için belli bir tutarda bankaya geçici teminat bedeli ödenmesi gerekiyor. 

Bankaların müşterisi olmayıp teklif vermek isteyenler başvurularını banka şubelerinden yapabilirler. Herhangi bir Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank şubesine gidecek olanlar şubeler üzerinden hangi araç için teklifte bulunacaklarsa başvurularını yapabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@